Громадський простір відновили в новому місці – в укритті місцевого будинку культури. Там продовжує збиратися молодь, проводять лекції, тренінги та зустрічі десятки активістів.
У березні 2022 року наш перший молодіжний простір було зруйнований росіянами прямим влучанням ракети. Вже за кілька місяців ми знайшли грантове фінансування українсько-данського молодіжного дому (Ukrainian-Danish Youth House) і за допомоги благодійного фонду “МХП Громаді” реалізували проєкт відновлення нашого молодіжного простору, – розповів журналісту “Київського регіону” Ігор Нечитайло, член Баришівської молодіжної ради.
Більше про Баришівський хаб у відео Євгена Цяпенка:
ВІДЕО:
Ви не зламалися, ви розвиваєте громаду та залучаєте благодійників і робите свою справу, – похвалив місцеву молодь під час свого публічного інтерв’ю ветеран війни Сергій Халупінський, який є координатором Центру взаємодії із військовими та ветеранами компанії МХП.
Цей хаб є учасником нашого національного конкурсу громадських ініціатив “Час діяти, Україно!“, в рамках якого ми надаємо грантову допомогу. Сьогодні ми презентуємо новий, 9-й сезон цього конкурсу. Fun Hub ми підтримали тому, що тут живуть активні люди та активна молодь, які готові брати на себе відповідальність у вирішенні проблем, які вони бачать, – розповіла Тетяна Волочай, директорка Благодійного фонду «МХП-Громаді».
Мені дуже сподобалася ця ініціатива і ми з подругами регулярно відвідуємо цей хаб. Тут відбуваються кінопокази для молоді, а нещодавно проводився тренінг з першої домедичної допомоги, на якій ми з подругою отримали чимало цінних знань, – ділиться враженнями від молодіжного громадського простору Fun Hub Ярослава Осипова, учениця ОЗО “Баришівський ліцей”.
Завдяки співпраці з фондами ми вчимося писати грантові заявки. Завдяки цьому розвивається наша Баришівська громада і розвивається Україна, – лаконічно підсумував діяльність хабу секретар Баришівської селищної ради Олександр Ільченко.
Керівник відділу національних проєктів Благодійного фонду «МХП – Громаді» Володимир Панченко нагадав присутнім про історію конкурсу “Час діяти, Україно!” та дав практичні рекомендації для бажаючих отримати грантове фінансування.
Отже, на конкурс “Час діяти, Україно!” можуть подаватися:
- органи місцевого самоврядування;
- комунальні підприємства, установи та організації;
- освітні заклади;
- заклади охорони здоров’я;
- громадські об’єднання.
Більше про національний конкурсу громадських ініціатив “Час діяти, Україно!” дивіться у запису виступу Володимира Панченка від медіапроєкту ProUkraine:
ВІДЕО:
Підписуйтеся на наші новини:
У Макарові лікарі “Охматдит” обстежили дітей, які втратили батьків під час війни
У Таращанській громаді відкрили сучасний дитячий ігровий комплекс