15.9 C
Київ
27.05.2024
Міська рада Суспільство Тараща

У Таращі задоволені співпрацю з польською благодійною організацією

У Таращі відбулася робоча зустріч голови міської ради Михайла Кривошеєва з командою Центру підтримки літніх людей, який був відкритий відділенням Польської гуманітарної акції в Україні, – повідомляє телеграм-канал Таращанської міської територіальної громади.

Польська гуманітарна акція (Polska Akcja Humanitarna) – неурядова організація, метою якої є надання гуманітарної допомоги та сприяння розвитку людям, постраждалим від стихійних лих і збройних конфліктів. Михайло Кривошеєв подякував команді організації за важливу роботу у громаді та підписав новий Меморандум про співпрацю ще на річний термін.

підписано Меморандум про

співпрацю ще на річний термін

Центр вже 1 рік працює в нашій громаді. Наразі близько 750 жителів отримали безкоштовні соціальні послуги (патронажна та психологічна підтримка), консультації юриста та реабілітолога. Відвідувачами є люди віком від 60 років або люди з інвалідністю, внутрішньо переміщені особи, пенсіонери, – підкреслив голова Таращанської міської ради Михайло Кривошеєв.

Наразі у Таращанській громаді від Польської гуманітарної акції працює 9 соціальних працівників, а також реабілітолог, психолог, юрист, залучені із Центру, – це ті фахівці, які допомагають вирішувати нагальні питання соціально-вразливих категорій людей громади.

750 жителів отримали безкоштовні

соціальні послуги – михайло кривошеєв

Працівникам вдалося перетворити Центр в місце дозвілля. Завдяки їм на міському стадіоні Таращі діє секція скандинавської ходи, організовуються культурні та просвітницькі заходи, акції буккросінгу, а щопʼятниці проводяться дні творчості для людей літнього віку у місцевому методичному кабінеті.

Учасники зустрічі обговорили нагальні проблеми місцевого населення:

  • потреба у оформленні субсидій,
  • відновленні документів,
  • запити на психологічну підтримку.

Радимо особам літнього віку скористатися послугами Центру підтримки літніх людей, що розташований в приміщенні методичного кабінету відділу освіти по вулиці Мудрого Ярослава, 40.

Схожі записи

У Баришівці відновили пошкоджений росіянами молодіжний хаб

На сесії Бориспільської міськради фракції «ЄС» не дали виголосити заяви

На Київщині зростають ціни на продукти бджільництва – експерт

Напишіть коментар