18.2 C
Київ
17.06.2024
Київський регіон Суспільство

У Мироцькому встановили нову мобільну котельню. ВІДЕО

В перші тижні повномасштабного вторгнення село Мироцьке Бучанської громади опинилось під окупацією, а велика кількість житлових будинків та інфраструктурних об’єктів були зруйновані чи пошкоджені, – йдеться у репортажі “Київського регіону”.

Український Червоний Хрест у координації із органами державної влади визначив громади, які найбільш потребують підтримки у зимовий період та забезпечив контроль постачання та встановлення котелень від виробника у громади.

Впродовж вересня-жовтня у територіальні громади відправлено 37 мобільних котелень, що були виготовлені українським виробником. Кошти на реалізацію проєкту виділила компанія Кока-Кола, вартість якого становить близько $3,5 млн.

Надана Мироцькому модульна котельня забезпечуватиме теплом школу, ЦНАП, амбулаторію та два житлові будинки.

Більше у відео з місця подій журналіста “Київського регіону” Євгена Цяпенка:

Ми пам’ятаємо минулу зиму та ті труднощі, з якими стикнулися українці під час припинення теплопостачання у низці українських міст. Кока-Кола закупила в українського виробника 37 котелень, які будуть обігрівати лікарні, школи, житлові будинки. Ми сформували замовлення на їх виготовлення заздалегідь і надзвичайно задоволені, що встигли поставити котельні у громади на початок опалювального сезону. Наразі очікуємо виконання ще одного замовлення на 8 мобільних котелень, що посилить стійкість територіальних громад цієї зими», – зазначив Андрій Бублик, директор з корпоративних зв’язків і сталого розвитку Кока-Кола Беверіджиз Україна.

«Минулої зими Український Червоний Хрест забезпечував необхідним обладнанням об’єкти критичної інфраструктури, лікарні, прихистки та громади, аби люди мали тепло та світло. Підготовку до зимового періоду 2024 року ми почали ще весною, адже розуміємо наскільки важливою є допомога людям під час війни. Завдяки підтримці нашого багаторічного партнера – Системи компаній Кока-Кола в Україні, ми передаємо теплогенераційне обладнання у десятки громад для шкіл, садочків, лікарень та багатоповерхових житлових будинків. За нашими підрахунками, мобільні котельні зможуть забезпечити теплом понад 42 тисячі людей», – повідомив Микита Ільїн, координатор напрямку відновлення Українського Червоного Хреста.

В межах проєкту в громади буде виготовлено та доставлено 13 котелень потужністю 200 кВт, 20 котелень потужністю 500 кВт та 12 котелень потужністю 1000 кВт. Котельні працюють на природному газі, видобуток якого в Україні достатній для внутрішніх потреб, а також можуть переключатися на дизельне паливо у випадку перерв у постачанні газу.

За допомогою модульної котельні, яка надана Українським Червоним Хрестом та компанією Кока-Кола ми плануємо забезпечити теплом жителів трьох багатоповерхових будинків, заклади освіти, будинок культури, амбулаторію та старостат, – розповів журналістам Дмитро Чейчук, заступник Бучанського міського голови.

Ця котельна справді надважлива річ не лише для нашого закладу, а і для всього села. Вона буде забезпечувати теплом учнів і вихованців нашого закладу освіти, а також жителів двоповерхівок, які живуть на вулиці Центральна, – радіє Олена Гриценко, директор Мироцької гімназії №12 .

Більшість котелень буде встановлено стаціонарно на заміну зруйнованим та зношеним, а у кількох містах, де теплогенерація працює на межі можливостей, ці котельні використовують як запасні під час аварій.

Отримувачами котелень є переважно комунальні підприємства, які постачають тепло у своїх населених пунктах – тобто власниками обладнання стали місцеві територіальні громади.

#КиївськаОбласть #Мироцьке #БучанськаГромада

Підписуйтеся на наші новини:

Підписуйтеся на наші новини:

 

 

Схожі записи

Шон Пенн зіграв головну роль у новелі українського режисера

Київоблгаз просить повідомляти про мітки на газопроводах

У Броварах визначилися з бюджетом підтримки місцевих громадських організацій

Напишіть коментар