25.9 C
Київ
22.07.2024
Бориспіль Волонтерство Децентралізація ДСНС

На Київщині громади не здатні самі організувати місцеві пожежні команди

Багато хто з жителів Київщини сприймає пожежну службу, як єдину державну організацію, яка підпорядковується ДСНС. Але часто, особливо в сільських районах, першими на порятунок приїжджають не співробітники ДСНС, а ось такі рятувальники з добровільних пожежних команд.

Багато хто з них це робить на волонтерських засадах у вільний від основної роботи час.

ПОЖЕЖНА ОХОРОНА

ПРО ЯКУ ВИ НЕ ЗНАЛИ

“Київський регіон” в рамках медіапроєкту #наші буде і надалі розповідати про роботу та потреби таких рятувальників.

Відео Євген Цяпенко, “Київський регіон”:

Більшість громад не можуть самі організувати та фінансувати пожежні команди та потребують допомоги, в тому числі і зі сторони керівництва Київської області.

На сьогодні у Київській області функціонує лише 44 місцеві пожежні команди зі 124-х необхідних. І їхні можливості вкрай обмежені. Недостатня кількість персоналу на чергуваннях, застаріла техніка, нестача оснащення, спецодягу та засобів зв’язку змушує наших героїв-пожежників робити надскладні зусилля, аби справлятися з непростими викликами, які диктує війна.

#КиївськаОбласть #Сеньківка #БориспільськийРайон #рятувальники

Підписуйтеся на наші новини:

У кафе “Дубровка”, яке розташоване у селі Погреби за адресою Погребський шлях, 71 сьогодні свідомо порушували законодавство України.

На відео, яке було оприлюднено у телеграм-каналі воїна ЗСУ можна спостерігати, як публіка у кафе співає та танцює під пісню забороненого російського виконавця шансону та Z-патріота.

Присутня у кафе дівчина почала знімати відео та зробила адміністрації зауваження. За це її брутально виштовхали з зали закладу.

ВІДЕО 18+:

Сподіваємося, правоохоронці, належним чином відреагують на порушення закону у цьому недолугому закладі.

Село Погреби розташоване у Броварському районі за 2 км на північ від житлового масиву Вигурівщина-Троєщина м. Києва. Межує на північному сході з селом Зазим’я. Після реформи децентралізації село Погреби увійшло до Зазимської сільської територіальної громади.

#КиївськаОбласть #Погреби #БроварськийРайон #Зазим’я

Підписуйтеся на наші новини:

Прямо зараз поблизу метро “Шулявка”, за наказом департаменту благоустрою КМДА, проводяться роботи з демонтажу торгових приміщень. Виконавцем робіт є КП “Благоустрій”.

Журналіст “Київського регіону” Євген Цяпенко сьогодні став свідком цієї події та поспілкувався з основними дійовими особами.

Не попереджаючи, не ставлячи до відома вони вирішили знести нашу власність. Право власності, є затверджена технічна документація на приміщення. Я власник і лише сьогодні взнаю, що якісь люди знаходяться на даху мого приміщення і руйнують його, – заявив підприємець Сергій Шуст у коментарі “Київському регіону”.

Як коментують свої дії представники КП “Київблагоустрій” та Шевченківського управління поліції – дивіться у відео Євгена Цяпенка з місця події:

ВІДЕО:

#Київ #Шулявка

Підписуйтеся на наші новини:

 

Надійне доступне укриття поруч – шанс врятувати життя у цій страшній терористичній війні, яку веде з нами росія. На жаль, питання наявності та безперешкодного доступу до укритів в Київській області досі залишається гострим.

За даними обласної влади, на Київщині функціонує понад 1800 укриттів. На їх облаштування неодноразово виділялися кошти з бюджетів різних рівнів, надходить цільова допомога міжнародних партнерів.

“До мене, як депутата, часто звертаються мешканці області зі скаргами як на відсутність укриттів, так на їхній стан та доступність під час тривоги”, – розповіла депутатка Київської обласної ради Алла Шкуро.

9 червня Київська обласна рада створила тимчасову контрольну комісію КОР з питань дотримання вимог законодавства щодо належного утримання та безперешкодного доступу населення до об’єктів цивільного захисту.

Мета комісії – з’ясувати яким

є реальний стан з укриттям в області

“Першу інспекцію в рамках роботи ТКК ми провели в Ірпені. За даними місцевої влади, в місті існує 41 укриття. Ми з депутатами проінспектували близько десяти, – як у закладах освіти, так і у житловому фонді. Стан їх дуже різний, є дійсно добре обладнані, надійні та сучасні, але поряд – приміщення з грибком та вологою, які потребують негайного ремонту. Очевидною є проблема доступу до укриттів. Особливо гостро це питання стоїть у закладах освіти, де адміністрація скаржиться на відсутність охорони, яка б могла забезпечувати порядок в таких укриттях. Вирішення цієї проблеми потрібно шукати негайно”, – запевнила заступниця голови комісії Алла Шкуро.

У планах комісії проведення таких інспекцій у всіх громадах області. Це допоможе нам скласти реальну картину з укриттями та знайти можливості вирішити існуючі проблеми. В першу чергу мають вирішити питання з укриттями в школах та садочках, щоб з 1 вересня заклади освіти могли повноцінно працювати.

#КиївськаОбласть #Ірпінь

Підписуйтеся на наші новини:

У Київській обласній раді створили тимчасову комісію з перевірки використання бюджетних коштів Київською обласною державною адміністрацією у 2022-23 роки, – повідомляє телеграм-канал “Київський регіон”.

“Ні громадськість, ні депутати не знають, куди Київська обласна державна адміністрація витрачала бюджетні кошти у ці роки. Наша комісія починає свою роботу вже сьогодні 15 червня”, – розповів голова цієї депутатської комісії Роман Титикало в ексклюзивному коментарі “Київському регіону”.

Більше інформації про роботу комісії у відео від Євгена Цяпенка, “Київський регіон”:

Наша комісія починає

свою роботу вже сьогодні

#КиївськаОбласнаРада #КиївськаОбласть #КОДА #КОВА

Підписуйтеся на наші новини:

Керівника муніципальної варти Пристоличної громади Вадима Денисенка судитимуть за хуліганські дії на ринку у селі Дударків, – повідомила в ексклюзивному коментарі “Київському регіону” прес-аташе Бориспільського районного управління поліції Олена Кравчук.

Очевидці події стверджують, що під час дебошу на ринку Вадим Денисенко був нетверезим. Аби вберегтися від неадекватних дій керівника муніципальної варти – люди викликали патруль поліції,  співробітниками якої був складений протокол.

Детальніше про цю ганебну подію у відео від Євгена Цяпенка, “Київський регіон”:

#КиївськаОбласнаРада #КиївськаОбласть #Дударків #ПристоличнаГромада #МиколаКаськів

Підписуйтеся на наші новини:

У Лаврі вперше публічно помолилися за упокій гетьмана Івана Мазепи. Духовну і історичну справедливість відновлено, – повідомляє священник Православної церкви України Георгій Коваленко.

А ще стало відомо що ЮНЕСКО допоможе реставрації збудованої коштом Мазепи Всіхсвятської церкви, а Національний заповідник планує відкриття музею Мазепи в Онуфріївській вежі, яку разом з мурами довкола Верхньої Лаври також побудовано гетьмана.

Також сьогодні зі сховищ на декілька годин було винесено деякі реліквії Лаври, подаровані їй Мазепою, і оригінал гравюри, на якій є прижиттєвий портрет гетьмана Івана Мазепи.

Сподіваємося, це лише початок добрих новин з Української Лаври.

#КиївськаОбласнаРада #КиївськаОбласть #Лавра

Підписуйтеся на наші новини:

Як вже повідомляв “Київський регіон”, з 1 січня 2024 року в Україні буде реалізовуватися наступний етап медичної реформи – мережі закладів охорони здоров’я у Київській області об’єднають у госпітальний округ, який своєю чергою буде поділений на кластери.

Згідно з нововведеннями, кожен заклад охорони здоров’я матиме визначені функції. Базові послуги надаватимуть у загальних лікарнях, якомога ближче до пацієнта, а високоспеціалізовані чи вузькопрофільні – у кластерних і надкластерних.

На зустрічі у МОЗ, де керівництво Київщини представляли голова КОВА Руслан Кравченко та заступниця голови Київської облради Тетяна Семенова, відбулося кінцеве засідання щодо визначення закладів, які увійдуть у спроможну медичну мережу Київської області.

Увійшли до переліку НАДКЛАСТЕРНИХ:

 • Київська обласна клінічна лікарня
 • Київський обласний фтизіопульмонологічний центр;
 • Київський обласний онкологічний диспансер;
 • Київський обласний перинатальний центр;
 • Київський обласний центр ментального здоров’я, який розташований у Ворзелі;
 • Київська обласна дитяча лікарня;
 • Київська обласна дитяча лікарня №2, яка розташована у Білій Церкві.

Тетяна Семенова зазначила, що дуже вдячна міністру МОЗ Віктору Ляшку за те, що той дослухався до її прохання і залишив у переліку надкластерних обидві дитячі лікарні – у Боярці і Білій Церкві.

“Не має потреби сперечатися, що дитинство має бути у пріоритеті” – заявив на засідання міністр МОЗ Віктор Ляшко.

На жаль, не всі лікарні, які подавалися від Київщини до МОЗ, увійшли до переліку надкластерних:

Так, НЕ ОТРИМАЛИ статус НАДКЛАСТЕРНИХ:

 • Київський обласна лікарня №2;
 • Обласне психіатрично-наркологічне медичне об’єднання у Глевасі;
 • Броварська БЛІЛ.

Статус кластерної або загальної лікарні отримали наступні медичні заклади Київщини:

Білоцерківський район:

 • Кластерними будуть: Білоцерківська міська лікарня №1 та Білоцерківська міська лікарня №2;
 • Загальними залишаються Сквирська, Рокитнянська, Тетіївська, Таращанська і Білоцерківська лікарня Маловільшанської сільської ради;

Бориспільский район:

 • Кластерна – Бориспільська БЛІЛ;
 • Загальні: Переяслалавська БЛІЛ та Яготинська центральна міська лікарня;

Броварський район:

 • Кластерна: Броварська багатопрофільна клінічна лікарня;
 • Загальні: Баришівська центральна районна лікарня та Березанська міська лікарня;

Бучанський район:

 • Кластерна: Ірпінська центральна міська лікарня;
 • Загальні: Макарівська БЛІЛ, Вишнівська міська, Бородянська центральна районна лікарня;

Вишгородський район:

 • Кластерна: Вишгородська центральна районна лікарня;
 • Загальні: Іванківська та Славутицька лікарні;

Обухівський район:

 • Кластерні: Васильківська БЛІЛ та Обухівська БЛІЛ;
 • Загальні: Кагарлицька багатопрофільна лікарня, Богуславська центральна лікарня та Миронівська опорна багатопрофільна лікарня;

Фастівський район:

 • Кластерні: Боярська лікарня інтенсивного лікування та Фастівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування

“Київський регіон” неодноразово звертав увагу на те, що громадськість і в Обухові, і у Фастові активно підтримувала отримання статусу кластерної для місцевих лікарень. Незважаючи, що довгий час місцева влада, що у в Обухові, що у Фастові не помічала проблем районних лікарень у своїх містах – статус кластерних їм вдалося отримати буквально в останній момент завдяки зусиллям депутатського корпусу цих міст та підтримці зі сторони депутатів обласної ради.

Це наша перемога, ми довго обговорювали та наполягали на збереженні стату лікарень у Фастові та Обухові” – підкреслила Тетяна Семенова.

#КиївськаОбласнаРада #КиївськаОбласть

Підписуйтеся на наші новини:

“Ми живемо завдяки нашим військовим на фронті” – впевнений фельдшер Бородянської станції екстреної швидкої допомоги Володимир Іванеко.

Співробітникам Бородянської СЕМД довелося жити та працювати в умовах російської окупації. Ці люди бачили війну на власні очі.

“Те, що ми побачили після звільнення від окупантів у приміщенні Бородянської підстанції ЕМД було жахливо”, – розповідає керівниця Київського обласного центру екстреної допомоги Оксана Шарко.

Докладніше про окупацію Бородянки дивіться у відео журналіста “Київського регіону” Євгена Цяпенка.

#КиївськаОбласнаРада #КиївськаОбласть #Бородянка

Підписуйтеся на наші новини:

Схожі записи

На Бориспільщині 48 осіб мають підозру на Covid-19

У Борисполі планують призначити заступником мера депутата з ОПЗЖ

Марусі Звіробій з Васильківщини повідомили про підозру

Напишіть коментар