19.3 C
Київ
28.06.2024
Децентралізація Тараща

У Таращі розробляють комплексний план просторового розвитку громади

Стратегічна сесія з формування завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку Таращанської міської територіальної громади відбулася у приміщенні міської ради, – повідомляє Таращанська міська рада.

Тема заходу, у якому взяли участь міський голова Михайло Кривошеєв, зацікавлені громадяни та члени постійно-діючої робочої групи з планування території – у формуванні завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території.

сформульовано основні завдання

для роботи над планом просторового розвитку

Комплексний план просторового розвитку території територіальної громади це одночасно містобудівна документація на місцевому рівні та документація з землеустрою, що визначає планувальну організацію, функціональне призначення території, основні принципи і напрями формування єдиної системи громадського обслуговування населення, дорожньої мережі, інженерно-транспортної інфраструктури, інженерної підготовки та благоустрою, цивільного захисту, охорони земель та інших компонентів навколишнього природного середовища, формування екологічної мережі, охорони і збереження культурної спадщини та традиційного характеру середовища населених пунктів, а також послідовність реалізації рішень, у тому числі етапність освоєння території.

План включає аналіз поточного стану території, визначення перспективних напрямків розвитку, розроблення конкретних проектів та програм для їх реалізації

 

Учасники сесії відзначили важливість залучення громадськості до процесу розроблення плану розвитку, а також необхідність врахування потреб і побажань місцевого населення при прийнятті стратегічних рішень.

Після жвавих дискусій і обговорень було сформульовано основні завдання для подальшої роботи над Комплексним планом просторового розвитку. Зокрема, це включає в себе аналіз поточного стану території, визначення перспективних напрямків розвитку, розроблення конкретних проектів та програм для їх реалізації.

#Тараща #стратегія #РозвитокГромади

Фото Таращанська міська рада

Підписуйтеся на наші новини:

 

Схожі записи

Ще одна Алея Слави з’явилася у Таращанській громаді. ВІДЕО

Черговий позашляховик на фронт підготували у Таращі

Волонтери з Таращі пропонують ідеї для реконструкції головного парку громади

Напишіть коментар