28.2 C
Київ
23.07.2024
Броварська ОТГ

Екс-голова сільради з Київщини відбуває строк у Житомирській колонії

Верховний суд залишив без змін вирок колишньому голові Требухівської сільської ради Київської області Віталію Куцю, якому призначили у Вищому антикорупційному суді як покарання 3 роки позбавлення волі.

Таке рішення 7 липня ухвалив Касаційний кримінальний суд, повідомили «Слово і діло» у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі. За даними «Слово і діло», Куць відбуває покарання у Житомирській виправній колонії.

Нагадаємо, ВАКС визнав Куця винним у зловживанні службовим становищем. Йому призначили покаранням 3 роки позбавлення волі і 8500 грн штрафу. Пізніше апеляційна палата залишила вирок без змін.

За версією обвинувачення, голова сільради, використовуючи свою посаду, отримав доступ до оригіналів рішень сесій 6 скликання Требухівської сільради та вніс до рішення 09 сесії 6 скликання від 28 липня 2011 року №197, рішення 10 позачергової сесії 6 скликання від 07 вересня 2011 року №242 та рішення 14 сесії 6 скликання від 16 грудня 2011 року №338 завідомо неправдиві відомості щодо надання відповідного дозволу.

Також він склав та видав 34 витяги з підроблених ним рішень Требухівської сільради Броварського району Київської області щодо надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у приватну власність вищевказаним особам для будівництва і обслуговування житлового будинку площею 0,25 га кожна за рахунок земель запасу сільської ради, завіривши їх печаткою Требухівської сільради, одноосібним володільцем та розпорядником якої він був.

Також, за версією слідства, сільський голова з метою приховання факту вчинення службового підроблення та видачі завідомо неправдивих офіційних документів підробив підписи від імені колишнього Требухівського сільголови та землевпорядника Требухівської сільради у витягах з рішень ради щодо надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у приватну власність.

Підписуйтеся на новини Telegram-каналу “Київський регіон” тут: https://bit.ly/3a1JE4L

Раніше “Київський регіон” вже повідомляв, що на сесії Київської облради перерозподілили чверть мільярда гривень, а за інформацією заступника голови Київської обласної ради Тетяни Семенової склалася критична ситуація з фінансуванням некомерційних медичних закладів області, яку терміново потрібно виправляти.

Схожі записи

В Княжичах та Требухові планують провести аудит земель

У Броварській ОТГ хочуть скасувати оренду двох ділянок на 2,3 га

У Броварському районі побудують потужну птахофабрику

1 коментар

Джугашвили 08.07.2021 о 21:51

ну и славненько, можно было и на разминирование отправить….

Відповіcти

Напишіть коментар