27.6 C
Київ
22.07.2024
Баришівка

На сесії у Баришівці присутні вивели з зали голову ОТГ, якого підозрюють у хабарі

На сесії Баришівської селищної ради щойно зроблено заяву депутатами кількох партій проти присутності на сесії голови ОТГ Олександра Вареніченка, повідомляє Ольга Чихман.

Київський регіон“ нагадує, що Вареніченко офіційно був відсторонений від виконання обов’язків та знаходиться зараз під слідством. В той же час екс-народний депутат Павло Різаненко повідомив “Київського регіону“, що “з 19 червня Олександр Вареніченко приступив до виконання обов’язків, оскільки його відсторонення від посади завершилось”.

Проти присутності Вареніченка у сесійній залі висловились і декілька політичних партій. В тому числі, і партія “Удар” від якої підозрюваємий у хабарі, обирався на посаду. Наразі, слідчий етап проти голови Баришівської ОТГ завершено і справу передано до суду.

слідчий етап проти голови Баришівської ОТГ завершено і справу передано до суду

На даний момент Олександра Вареніченка присутні вивели з сесійної зали.

Підписуйтеся на новини Telegram-каналу “Київський регіон“ тут: https://bit.ly/3a1JE4L

Раніше “Київський регіон“ вже повідомляв, що на сесії Київської облради перерозподілили чверть мільярда гривень, а за інформацією заступника голови Київської обласної ради Тетяни Семенової склалася критична ситуація з фінансуванням некомерційних медичних закладів області, яку терміново потрібно виправляти.

Також, “Київському регіону“ стало відомо як саме будуть розподілені автомобілі швидкої допомоги по медзакладах Київщини.

Схожі записи

У четвер ДТЕК відключатиме світло на Київщині

У Баришівській ОТГ проходили обшуки в агрофірмі

У Баришивці відкрито новий скейт-парк

Напишіть коментар