18.8 C
Київ
23.06.2024
Армія Волонтерство Фастів

“Маскувальні Янголи” з Фастова: Ми з нашими захисниками до Перемоги

Волонтерська група “Маскувальні Янголи” заснована у Фастові у грудні 2017 року. Вдень фастівчанки натхненно працюють на нашу спільну Перемогу у верхній частині прохолодного приміщення, а у другій половині дня та ввечері плетуть сітки на передову вже у підвальному приміщенні.

Починаючи з 24 лютого 2022 року “Маскувальні Янголи” передали нашим військовослужбовцям на різні напрямки фронту 608 маскувальних сіток різного розміру загальною площею 6 тисяч квадратних метрів. Невтомними ручками фастівчанок виготовлено 176 кікімор, відшито 432 балаклави та вив’язано близько 600 пар звичайних та адаптивних теплих шкарпеток, гетр та рукавиць. Також виготовлено та передано на передову 3750 окопних свічок та 50 похідно-польових пічок. А у співпраці з гуртками дитячої творчості, шкіл та садочків виготовлено безліч оберегів та малюнків для наших захисників.

Як кікіморки, окопні свічечки, обереги та теплі в’язані шкарпетки від фастівських майстринь допомагають нести службу й боронити наші землі – дивіться у відео Євгена Цяпенка, “Київський регіон”.

ВІДЕО:

Плетемо такі маскувальні сіточки із залишків тканини. Вона буде гарно маскувати автомобілі та техніку для наших збройних сил. Ми щиро дякуємо кожному хто приходить до нас плести сітки, хто донатить, хто відгукується на наші публікації у соцмережах, – розповідає журналісту “Київського регіону” координатор волонтерської групи “Маскувальні Янголи” Ірина Безкровна.

Фастівчанка Оксана Погоріла є волонтером з 2015 року. “Вирішили ще тоді допомагати нашим хлопцям тим чим можемо. Ми завжди з ними і підтримуємо їх. Знаємо, що вони там за нас стоять горою, а ми тут у тилу стоїмо за них, – зі сльозами на очах каже Оксана Погоріла.

фастівчанка Оксана Погоріла є волонтером з 2015 року

Дякую цим жінкам, які свій особистий час віддають для хлопців, для фронту, для перемоги, – додає пенсіонерка та теж волонтерка зі стажем Катерина Поліщук.

пенсіонерка та теж волонтерка зі стажем Катерина Поліщук

Окремо “Маскувальні Янголи” дякують організаціям та людям, які фінансово долучаються до закупівлі основи для плетення сіток, а також необхідного матеріалу. Завжди у співпраці з волонтерською групою ПрАТ “Елопак Фастів”, “Пивоварня Зіберта” та депутат Київської обласної ради Олександр Волинець, який неодноразова допомагав у закупівлі.

Також дякуємо всім фастівчанам, які відгукувалися на наші збори. Ми дуже рідко намагаємося оголошуємо фінансові збори, але інколи бувають і такі кризові ситуації, коли ми не справляємося і просимо долучитися фастівчан, наших друзів до фінансової підтримки на придбання основи для сітки та електричний ніж, яким дуже легко розрізати великі пласти тканини, – підсумовує Ірина Безкровна.

Бажаючих доєднатися до волонтерської групи «Маскувальні Янголи» чекають у фейсбук-спільноті за цим посиланням.

#КиївськаОбласть #Фастів #МаскувальніЯнголи #ВолонтерськаГрупа

Підписуйтеся на наші новини:

У Таращі задоволені співпрацю з польською благодійною організацією

Реформа управління відходами. Що чекає на громади Київщини

 

Схожі записи

У Фастові створюють наглядову раду для районної лікарні

На Київщині готують допомогу для військових на зимовий період

Наступ на Київ здійснити неможливо – генерал Микола Жирнов

Напишіть коментар