22 C
Київ
18.06.2024
Армія Волонтерство Київський регіон

Теробороні ЗСУ передали партію британських бронетранспортерів. ВІДЕО

Сили територіальної оборони ЗСУ отримали нову партію британських гусеничних бронетранспортерів, – повідомляє телеграм-канал “Київський регіон”.

Цього разу Силам ТрО ЗСУ передали загалом 15 БТРів – тринадцять FV432, один CVRT Stormer та один CVRT Shielder. Передані благодійниками бронетранспортери додатково обладнають приладами нічного бачення від українського виробника, після чого вони поїдуть на фронт.

Техніку для наших захисників закупив

Світовий Конґрес Українців 

ВІДЕО:

«До цього часу у нас було 25 броньованих гусеничних машин від Світового Конґресу Українців, сьогодні отримали ще 15. Тож загалом вже маємо 40 переданих бронетранспортерів, – зазначає генерал-майор Ігор Танцюра, Командувач Сил територіальної оборони України. – Ці машини будуть виконувати завдання з переміщення особового складу до переднього краю, доставки вантажів, транспортування поранених і забезпечення їх надійного захисту під час переміщення. А також інші бойові завдання». 

Гусеничний бронетранспортер FV432 має герметизований броньований корпус, який забезпечує захист від куль і осколків снарядів. Екіпаж машини складається з двох людей. Попри невеликі габарити, у бронетранспортері передбачено 10 десантних місць. БТР FV432 також можна використовувати як: командирську машину, швидку допомогу, вантажний транспортер та машину зв’язку.

Крім того, захисники отримали для фронту 10 відновлених повнопривідних вантажівок ГАЗ-66 та 2 багатоцільових броньованих тягачі МТ-ЛБ. Тобто загалом 11 вересня Сили ТрО ЗСУ отримали 27 машин загальною вартістю 68 мільйонів гривень. 

Співпраця Світового Конґресу Українців (СКУ) із Силами територіальної оборони ЗСУ розпочалася від перших днів повномасштабного російського вторгнення, а допомога це не лише машини – Ігор Танцюра.

«Передача якісного обладнання у співпраці та тісній координації з українськими партнерами – наш пріоритет. Ми повинні дослухатися до їхніх потреб, щоб краще розуміти, яка саме підтримка необхідна для посилення можливостей бригад ТрО на полі бою. Успішна закупівля та доправлення цих автомобілів ілюструє масштабність багатьох проєктів, які ми реалізуємо в Україні з початку повномасштабного російського вторгнення», – заявив Андрій Потічний, Директор ініціативи “Unite with Ukraine” Світового Конґресу Українців. 

«Світовий Конґрес Українців приділяє особливу увагу підтримці цивільних осіб, які доєднались до Сил територіальної оборони під час геноцидної війни росії проти України. Завдяки ініціативі “Unite with Ukraine” робимо все можливе, щоб підтримати ТрО. Ми тісно співпрацюємо з командувачами Збройних Сил України, такими як генерал Танцюра та генерал Залужний, щоби наші зусилля та внески діаспори ефективно підтримували наших героїв під час контрнаступу», – зауважив Павло Ґрод, Президент Світового Конґресу Українців.

«На сьогодні маємо електростанції, медичне спорядження і навіть взуття. Світовий Конґрес Українців суттєво допоміг покращити забезпечення сил ТрО. Це також і ремонт нашої української техніки, який фінансують благодійники. Наша співпраця приносить ті позитивні результати, які призведуть до перемоги», – наголосив Ігор Танцюра, Командувач Сил територіальної оборони України 

Наразі ініціатива “Unite With Ukraine” СКУ зібрала і передала захисникам спорядження вже на понад 50 млн доларів

Основними партнерами є Сили територіальної оборони ЗСУ, Головне управління розвідки Міністерства оборони України, МВС України (зокрема, Національна поліція України та Державна служба з надзвичайних ситуацій), а також Міжнародний центр миротворчості та безпеки (Яворівський полігон, Львівська область).

Більше про підтримку українського війська від ініціативи “Unite With Ukraine”  – в інфографіці.

Схожі записи

Над Вишгородом збито ще один гелікоптер окупанта. Фото

На Обухівщині жінка самостійно утримує притулок для 150 тварин

У Києві презентували книжку про Медвинське повстання

Напишіть коментар