24.07.2024
Київська обласна рада Президент

Жодні політичні ігри не зламають довіру до нас – Георгій Цагареішвілі

Довіра до нашої політичної сили щодня росте. Лише на Київщині, де ми здобули перемогу на місцевих виборах, усього за рік наш рейтинг зріс більш, ніж на 7%. У влади ж авторитету – немає. Люди розчаровуються та покидають лави прихильників діючого Президент, – написав керівник Київської територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Георгій Цагареішвілі.

Єдине, що лишається робити опонентам – знецінювати здобутки Петра Порошенка та кидати тінь на його беззаперечний авторитет в суспільстві. Влада чомусь вважає, що політично вмотивованими підозрами відверне прихильників від опозиції», – впевнений Цагареішвілі. «Як лідер опозиційної фракції в Київській обласній раді я чітко розумію, з якою метою влада переслідує лідера «Європейської Солідарності» Петра Порошенка», – зазначив він.

Порошенко не побоявся очолити країну, коли вторглася Росія та звільнив дві третини території окупованого Донбасу

Керівник обласної організації партії також нагадав, що Петро Порошенко не побоявся очолити країну, коли вторглася Росія, і звільнив дві третини території окупованого Донбасу.

«Люди це розуміють. Цінують. Саме тому наш рейтинг росте. І жодні політичні ігри вже не зупинять цей процес», – резюмує Георгій Цагареішвілі.

Підписуйтеся на новини Telegram-каналу “Київський регіон” тут: https://bit.ly/3a1JE4L

Раніше “Київський регіон” повідомляв, що мер Києва Віталій Кличко озвучив ціну на проїзд у громадському транспорті Києва.

На отруйний сморід від виробництва скаржаться у селі на Ржищівщині – дивіться відео “Київського регіону” з розслідуванням причин

Підписуйтеся на новини Telegram-каналу “Київський регіон” тут: https://bit.ly/3a1JE4L

#КиївськаОбласть #Київщина #КиївськийРегіон #КиївськаОбласнаРада #НовиниКиївщини #НовиниКиєва #Київ #КМДА #ГеоргійЦагареішвілі #ПетроПорошенко #Президент #переслідування #Європейська Солідарність

Схожі записи

В обласній раді обговорили проєкт бюджету Київщини на 2022 рік

В облраді внесуть зміни до бюджету та Стратегії розвитку Київщини

На Київщині відкриють клуби української мови для ВПО

Напишіть коментар