13 C
Київ
25.05.2024
Верховна рада Президент

Партії Гройсмана, Притули, Тягнибока і Шарія не проходять до парламенту – опитування

Політичні сили «Українська стратегія Гройсмана», Партія Сергія Притули, «Партія Шарія» та ВО «Свобода» не мають шансів потрапити до Верховної Ради, – повідомляє “Київський регіон” з посиланням на результати опитування Центру Разумкова.

Лідирує серед партій «Слуга народу». Якби вибори до Верховної Ради проводились у найближчі вихідні, за партію «Слуга народу» проголосували б 21,6%. У серпні партію Зеленського підтримували 26,6% тих, хто визначився і готовий прийти на вибори.

«Європейську Солідарність» підтримують 15,8% тих, хто визначився і піде на вибори. Далі йдуть ОПЗЖ – 12,9%, «Батькіщина» – 11,1%, «Наші» – 6,4%, «Сила і Честь» – 6%.

За «Українську стратегію Гройсмана» готові голосувати 4%, партію «Громадянська позиція» —3%, Радикальну партію Олега Ляшка — 2,5%, Партію Сергія Притули 2%, ВО «Свобода» —2%, «Партію Шарія» — 2%, партію «УДАР Віталія Кличка» —  1%, інші політичні сили набирають менше 1%.

Підписуйтеся на новини Telegram-каналу “Київський регіон” тут: https://bit.ly/3a1JE4L

Якби вибори президента відбулися найближчої неділі, за Володимира Зеленського готові проголосувати 25,7% тих, хто визначився і прийде на вибори. У серпні за даними Центру Разумкова таких було 28,8%.

За Петра Порошенка готові голосувати 14% тих, хто визначився і прийде на вибори.

Далі йдуть Юрій Бойко – 11,7%, Юлія Тимошенко 10,1%, Дмитро Разумков – 8,8%, Євген Мураєв 6,3%, Ігор Смешко 5%.

Підписуйтеся на новини Telegram-каналу “Київський регіон” тут: https://bit.ly/3a1JE4L

«Порівняно з кінцем липня-початком серпня 2021 року знизилася електоральна підтримка В.Зеленського (з 19,5% до 17% серед усіх опитаних). Порівняно з кінцем липня-початком серпня зріс рівень електоральної підтримки Д.Разумкова (з 2% до 6% серед усіх опитаних)», – відзначають соціологи Центру Разумкова.

Дослідження проведене соціологічною службою Центру Разумкова з 14 по 20 жовтня 2021 року методом інтерв’ю «обличчям до обличчя» за місцем проживання респондентів. Було опитано 2018 респондентів віком від 18 років у всіх регіонах України, за винятком Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей за вибіркою, що репрезентує доросле населення за основними соціально-демографічними показниками. Теоретична похибка вибірки (без врахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95.

Підписуйтеся на новини Telegram-каналу “Київський регіон” тут: https://bit.ly/3a1JE4L

Соціологічне опитування проведене в рамках дослідницьких проєктів, що здійснюються Центром Разумкова за підтримки Представництва Фонду Ганса Зайделя в Україні.

Раніше “Київський регіон” повідомляв, що Київська обласна державна адміністрація затвердила нові автобусні маршрути Обухів-Васильків та Бровари-Бориспіль.

КОДА затвердила нові автобусні маршрути Обухів-Васильків та Бровари-Бориспіль

Підписуйтеся на новини Telegram-каналу “Київський регіон” тут: https://bit.ly/3a1JE4L

Також читайте про те як на Обухівщині в черговий раз обіцяють рекультивувати скандальну сміттярку.

Підписуйтеся на новини Telegram-каналу “Київський регіон” тут: https://bit.ly/3a1JE4L

#КиївськаОбласть #Київщина #КиївськийРегіон #КиївськаОбласнаРада #НовиниКиївщини #НовиниКиєва #Київ #КМДА #сесіяКОР #сесіяКиївськоїОбласноїРади #КОДА #УкраїнськаСтратегіяГройсмана #ПартіяСергіяПритули #ПартіяШарія #Свобода #ВерховнаРада #результатиопитуванняЦентруРазумкова #Слуганароду #партіяЗеленського #ЄвропейськаСолідарність #ОПЗЖ #Батькіщина #Наші #СилаіЧесть #Громадянськапозиція #РадикальнапартіяОлегаЛяшка #ВОСвобода #УДАРВіталіяКличка #ВолодимирЗеленський #ПетроПорошенко #ЮрійБойко #ЮліяТимошенко #ДмитроРазумков #ЄвгенМураєв #Ігор Смешко

Схожі записи

Патріарх Варфоломій і Митрополит Епіфаній відзначили роль Порошенка у створенні ПЦУ

На Київщині створено батальон тероборони «Скіф»

На території ВДНГ хочуть будувати “президентський університет”

Напишіть коментар