18.8 C
Київ
23.06.2024
Київська міська рада КМДА

Заява лідера «УДАРу» Віталія Кличка

Ті дії, які відбуваються сьогодні щодо п’ятого Президента України шкодять державі. Бо, коли такі серйозні виклики і всередині країни, і біля її кордонів, подібні дії негативно впливають і на ситуацію в державі, і на імідж України, – заявив мер Києва та лідер партії “УДАР” Віталій Кличко.

Справжній ворог – відомий, і загрожує подальшою агресією. А країна – давно в облозі бідності, корупції, високих тарифів, коронавірусу та економічної кризи.

Нам потрібно боротися не один

проти одного, а за Україну!

Сьогодні, як ніколи, необхідні єдність українського суспільства, спільні зусилля всіх патріотичних сил. Щоб зберегти країну, її незалежність і європейське майбутнє.

Підписуйтеся на новини Telegram-каналу “Київський регіон” тут: https://bit.ly/3a1JE4L

Раніше “Київський регіон” повідомляв, що мер Києва Віталій Кличко озвучив ціну на проїзд у громадському транспорті Києва.

На отруйний сморід від виробництва скаржаться у селі на Ржищівщині – дивіться відео “Київського регіону” з розслідуванням причин

Підписуйтеся на новини Telegram-каналу “Київський регіон” тут: https://bit.ly/3a1JE4L

#КиївськаОбласть #Київщина #КиївськийРегіон #КиївськаОбласнаРада #НовиниКиївщини #НовиниКиєва #Київ #КМДА #ВіталійКличко #ПетроПорошенко #Президент #переслідування #УДАР

Схожі записи

У Києві перевізники узгодили умови нових стандартів у маршрутках

У Києві перейменували проспект Перемоги

Перелік вулиць Києва де буде дозволений рух зі швидкістю до 80 км/год

Напишіть коментар