23.2 C
Київ
17.06.2024
річка Дніпро Українська ОТГ

Під Києвом побудують величезний міст через Дніпро

У місті Українка Київської області побудують новий міст через Дніпро протяжністю майже 5 кілометрів, який стане частиною нової окружної дороги української столиці. Служба автомобільних доріг у Київській області вже підписала договір на розробку проекту нової переправи, – повідомляє видання “Comments.ua”.

Відомо, що САД в Київській області уклала угоду з ТОВ “Міжнародний проектний інститут” на розробку проектної документації на будівництво моста через Дніпро в рамках будівництва нової кільцевої дороги навколо Києва. Вартість розробки проекту складе 83 мільйони гривень. Орієнтовна довжина моста складе 4,9 кілометрів.


Нагадаємо, що в 2020 році Кирило Тимошенко і нинішній міністр інфраструктури України Олександр Кубраков презентували проект нової об’їзної дороги Києва. План передбачає створення Київської обхідної дороги так званим напівкільцем, яке матиме загальну довжину майже 150 кілометрів. Магістраль має  з’єднати траси:

  • Київ-Ковель,
  • Київ-Чоп,
  • Київ-Одеса,
  • Київ-Знам’янка,
  • Бориспіль-Маріуполь,
  • Київ-Харків і Київ-Чернігів.

Київський регіон“ раніше повідомляв Про початок перевірку Трипільської ТЕС – найбільшого забруднювача повітря на Київщині та, що СБУ затримала на хабарі у $20 тисяч посадовця Державної екологічної інспекції столичного регіону, а рибалки Поскаржилася поліції на факти видобування піску на Дніпрі під час нересту

Також будівельники зведуть новий міст через Дніпро з підходами протяжністю понад 25 кілометрів. Будівництво першої ділянки почнуть вже в 2021 році. Нова Київська обхідна дорога з’єднає між собою найбільші міста Київської області, а саме – Ірпінь, Васильків, Обухів, Ворзель, Бориспіль і Бровари. Також водіям не доведеться їхати на лівий берег Києва з правого через центр міста.

Підписуйтеся на новини Telegram-каналу “Київський регіон” тут: https://bit.ly/3a1JE4L

Раніше “Київський регіон” вже повідомляв, що на сесії Київської облради перерозподілили чверть мільярда гривень, а за інформацією заступника голови Київської обласної ради Тетяни Семенової склалася критична ситуація з фінансуванням некомерційних медичних закладів області, яку терміново потрібно виправляти.

#Дніпро #міст #КиївськийРегіон #Київська_обхідна_дорога #Держекоінспекція  #Українка #Служба_автомобільних_доріг #ТрипільськаТЕС #Тимошенко #Кубраков #Мальований

Фото “Київському регіону

Схожі записи

Вражаюча кількість учасників Маршу за Київ пройшли столицею. Відео

Експедиція водосховищами Дніпра дослідила проблему цвітіння води

Суд визнав недійсним рішення Української міської ради

3 коментарі

Викинг 15.07.2021 о 11:18

Намір добрий, але сумно бачити, як будують зараз мости в Україні.

Відповіcти
миша 15.07.2021 о 12:53

Вы бы хоть фамилию министра правильно написали )

Відповіcти
КИЇВСЬКИЙ РЕГІОН 15.07.2021 о 18:36

І як же її правильно писати? 🙂

Відповіcти

Напишіть коментар