Оперативна локалізація наслідків африканської чуми свиней в Обухівському районі є необхідною для запобігання подальшому поширенню захворювання на інші ферми та господарства, а швидке реагування допоможе зберегти популяцію свиней у регіоні, зменшуючи ризики для продовольчої безпеки.
В ексклюзивному коментарі медіацентру “Київський регіон” Начальник Обухівської державної військової адміністрації Микола Кравчук розповів про ситуацію у Кагарлицькій та Миронівській громаді: “Хочу проінформувати вас, що сьогодні відбудеться виїзне засідання Державної надзвичайної протиепіозоотичної комісії на території Кагарлицької громади, враховуючи спалах африканської чуми свиней на території Обухівського району.
До даного заходу долучені представники управління Держпродспоживслужби нашого району, представники поліції та прокуратури. Хочу попросити вас та зазначити, що кожен громадянин має відповідально ставитися до цієї проблеми. Якщо ви бачите, що на території вашого приватного домоволодіння відбувається щось незрозуміло з вашою худобою, прошу вас звертатися до Держпродспоживслужби нашого району, а також до ветеринарних медиків, , – зазначив керівник Обухівщини.
Вся інформація зазначена на сайті управління Держпродспоживслужби Обухівського району, алгоритм дій, а також буде зазначена на сайті Обухівської військової районної адміністрації”.
Більше про питання, які сьогодні розглядалися у Кагарлику на комісії – у відео Євгена Цяпенка з медіацентру “Київський регіон”
Відео з засідання Державної надзвичайної протиепіозоотичної комісії у Кагарлику:
Підписуйтеся на наші новини:
Миронівка буде асоціюватися як місто поваги до ветеранів – Дмитро Жукотанський
На сесії Миронівської ради виступив заступник начальника Миронівської поліції ГУНП в Київській області Ігор Верзун, – інформує фейсбук-сторінка “Київський регіон”.
Метою виступу, за словами пана Верзуна, було “…розвіяти неправдиві чутки в тому, що поліція Миронівщини “кришує” людей, які займають певні посади”.
ВІДЕО:
Далі пряма мова Ігоря Верзуна, заступника начальника Миронівської поліції ГУНП в Київській області:
“Коваленко Ігор Анатолійович [депутат Миронівської міської ради – ред.], був притягнутий до адміністративної відповідальності, за ст. 130 ч. 4*. Ця людина отримала штраф і була позбавлена права керування [автомобілем] на 3 роки. І апеляційний і касаційний суд залишив без змін рішення першої інстанції нашого Миронівського суду.
26 червня цього року [Ігор Коваленко] був притягнутий до відповідальності за статтею ст.126 ч. 4**, та було винесено у штраф у розмірі 20 400 гривень, які він сплатив в повному обсязі. Також в цьому місяці, 18 липня, були складені матеріали за ст. 126 ч. 5***. Матеріали направлені до суду, де санкція передбачає 40 тисяч 800 гривень штрафу і позбавлення права [керування автомобілем] на 10 років.
Наступне правопорушення – це кримінальна
відповідальність – ігор верзун
Наступне правопорушення – це кримінальна відповідальність. До чого це я це все веду? Що немає різниці, якої ланки належить людина. Якщо людина порушила [закон], то вона буде нести відповідальність згідно чинного законодавства. І ще раз повторюю – ніхто нікого не “кришує”, ніхто нікому ніяких поблажок не дає. І не важливо, чи це вчитель, чи це депутат, чи це якісь чиновник – всі для нас люди, всі несуть відповідальність”.
Нагадаємо, що у жовтні 2022 року на виїзді з Миронівки сталася ДТП за участі депутата Миронівської міської ради Ігоря Коваленка та агрономом одного з місцевих фермерських господарств. Тоді автомобіль депутата “Toyota Prado АІ0010” після кількох дивних маневрів на дорозі почав рухатися назад та врізався в автівку агронома.
Потім депутат Коваленко відразу втік з місця ДТП, а агроном викликав представників поліції, які швидко встановили винуватця ДТП – депутата Миронівської міської ради Ігоря Коваленка.
В той же вечір дома у депутата Ігоря Коваленка представники поліції виписали йому аж три протоколи: за нетверезе водіння, за втечу з місця ДТП та за шкоду, надану власнику розбитого автомобіля.
“мало лі шо” – так депутат коваленко
поснив свою втечу з місця дтп
Цікаво, що в суді депутат Ігор Коваленко пояснював факт своєї втечі з місця ДТП війною: “Мою машину знають… війна… в силу моєї депутатської діяльності, моєї роботи – “мало лі шо”.
Підписуйтеся на наші новини:
“Київський регіон” раніше повідомляв, що вже восени у Миронівській громаді діятиме антикорупційна програма, яка ефективно визначатиме корупційні ризики та сприятиме їх запобіганню.
Наразі ГО «Антикорупційний штаб» реалізує розробку антикорупційних програм в п’яти громадах України – зокрема і у Миронівці. Як саме ефективно визначати корупційні ризики та разом з громадськістю їм запобігати – скоро буде визначено в антикорупційній програмі, яка вже восени має бути затверджена рішенням місцевої ради.
Відео з наради від Євгена Цяпенка з медіапроєкту “Київський Регіон”:
Це відкриє нові можливості для органу
місцевого самоврядування – сергій мовчан
Мені подобається готовність Миронівської міської ради запровадити окрему посаду антикорупційного уповноваженого. Це відкриє нові можливості для цього органу місцевого самоврядування та запустить ефективну систему запобігання корупції у поєднанні з тією антикорупційною програмою, яку зараз розробляє наша група – розповів «Київському регіону» Сергій Мовчан, експерт Національного бюро з питань запобігання корупції (НАЗК) та керівник проєкту з ГО «Антикорупційний штаб».
У нас є потреба й воля сприяти запобіганню
корупції у Миронівці – дмитро жукотанський
У нас є потреба й воля розібратися та створити програму, яка буде сприяти запобіганню корупції у Миронівській міськраді. Ми сьогодні хочемо розібратися та вивчити інструменти за допомогою яких ми, разом з громадськістю, втілимо наші задуми у життя – заявив перший заступник голови Миронівської міської ради Дмитро Жукотанський.
У рамках програми «Відповідальна та підзвітна політика в Україні» (U-RAP) ГО «Антикорупційний штаб» реалізує розробку антикорупційних програм в п’яти громадах України – у Миронівці Київської області, Новоукраїнці Кіровоградської області, Жовкві на Львівщині, Кам’янець-Подільському (Хмельницька область) та Ємільчиному (Житомирська область).
Підписуйтеся на наші новини:
Системні відключення електроенергії завдають значних незручностей мешканцям Миронівки та інших міст України. Проте українці завжди вирізнялися своєю стійкістю та здатністю пристосовуватися до складних обставин.
Багато хто звертається до альтернативних джерел енергії, таких як генератори, зарядні станції та павербанки, щоб забезпечити себе необхідною електроенергією. У холодний період, коли відключення світла можуть стати критичними, люди знаходять прихисток у пунктах незламності – тут завжди можна зігрітися, зарядити пристрої, попрацювати та відчути підтримку громади.
Активізація роботи Миронівської міської ради вже позитивно відображається на житті мешканців громади. Звісно, максимальна увага оновленої команди у керівництві міста зараз зосереджена на допомозі нашим військовим, але і про добробут жителів громади вони також піклуються.
Наразі триває благоустрій міського пляжу на річці Росава. Навіть під час війни це є надзвичайно важливим, оскільки допомагає забезпечити і місцевим жителям, і військовослужбовцям можливість відпочинку та зняття стресу.
Трохи порядок навели – грейдером розрівняли, очерет скосили. Лебеді на годівлю заходять, діти їх підгодують. Цікаво, звісно, коли тут багато дітей. – розповідає 90-річний житель Миронівки Володимир Лотоцький.
Так, в цьому році вже приводять до ладу пляж. Розширили площу пляжу, роздягальні ближче до трави. Тут у нас влітку і волейбол, і мами і дуже багато дітей відпочиває. Молодці, що роблять. Чому раніше це не робили – не знаю, – розповіла нам місцева жителька Олена Коваль.
“СТАРАЮТЬСЯ, РОБЛЯТЬ” – У МИРОНІВЦІ
ЗАДОВОЛЕНІ ЗМІНАМИ У ВЛАДІ МІСТА
Підписуйтеся на наші новини:
“Київський регіон” раніше повідомляв, що на кінопоказі “Кіно заради Перемоги” жителі Миронівщини мали можливість особисто зустрітися з Олесь Санін та обговорити його фільм “Довбуш”, що піднімає національно значущі теми.
Цей культурний захід ми проводимо в рамках підтримки ЗСУ та українського виробника. Нам важливо, щоб жителі Миронівщини зарядилися енергією та були мотивовані, – пояснив мету кінопоказу перший заступник голови Миронівської міської ради Дмитро Жукотанський.
Зараз саме цінне – це час і увага, які ми приділяємо один одному. І саме такі заходи як наш, дозволяють побути разом друзям та родинам, – розповіла менеджер національних проєктів БФ МХП-Громаді Світлана Мигаль.
Я з задоволенням знайомлюся з глядачами та спостерігаю як вони дивляться моє кіно. Це все допоможе мені зняти наступний фільм, – заявив нам в ексклюзивному коментарі сам Олесь Санін.
Чудовий приклад успішного партнерства влади, бізнесу й громади, які попри війну знаходять шляхи аби вгамувати спрагу людей до національної культури дивіться у відео Євген Цяпенко з медіапроєкту “Київський регіон”:
Підписуйтеся на наші новини:
Ця програма не має створюватися “під когось”, а бути ефективною та дійсно робочою. Вона має бути створена під чесність, прозорість і законність. Хто б не був на позиції голови міської ради, першого заступника чи секретаря – всі вони мають розуміти, що працювати потрібно виключно в рамках закону», – зауважив перший заступник голови Миронівської міської ради Дмитро Жукотанський.
Раніше “Київський регіон” повідомляв про свято спорту “Рухаємось – значить живемо!”, яке відбулося на центральному стадіоні Миронівки.
ВІДЕО:
Перед початком свята дітей гарно розігріли під час руханки.
Жителі Миронівки скаржилися на зруйновані глядацькі трибуни центрального стадіону, які є небезпечними для відвідувачів – звідки стирчать цвяхи та арматура. Було зібрано понад 300 підписів, у зверненні до керівництва міста, на підтримку реконструкції трибун.
Трибуни підійшли до такого стану, що їх потрібно повністю змінити, – розповідає батько юного футболіста з Миронівки Сергій Дяченко. Його підтримує і вихованець Миронівської ДЮСШ, а зараз гравець футбольної академії угорської “Кішварда” Олександр Боровський, який вважає, що трибуни потрібно зробити у першу чергу, адже приходять і батьки спортсменів і просто глядачі.
На центральному стадіоні Миронівки триває реконструкція трибун
Ольга Марченко, яка тренує спортсменів Миронівки з 1979 року, з гордістю розповідає про досягнення вихованців стадіону: “На нашому футбольному полі виріс Матвій Пономаренко, нападник “Динамо” (Київ). Перспективний Олександр Боровський, який зараз грає у футбольному клубі Угорщини. Маємо чемпіонів з легкої атлетики, греко-римської боротьби, гандболу”.
Підписуйтеся на наші новини:
Миронівка вимагає змін: стадіон “Колос” перебуває в катастрофічному стані
Захисників на Харківському напрямку фронту провідали земляки з Миронівщини
У Миронівській громаді занепокоєні криміногенною ситуацією у селах
Підписуйтеся на наші новини: