23.7 C
Київ
23.07.2024
Здоров’я Миронівка

На центральному стадіоні Миронівки триває реконструкція трибун

У Миронівці скаржаться на зруйновані глядацькі трибуни центрального стадіону, які є небезпечними для відвідувачів – звідки стирчать цвяхи та арматура.

“Київський регіон” вже повідомляв про цю проблему, адже такий стан об’єкта несе “пряму загрозу для життя та здоров’я дітей”, і унеможливлює проведення навчально-тренувального процесу для учнів ДЮСШ, жителів громади та гостей міста. Миронівчани не залишилися байдужими до цієї проблеми та зібрали понад 300 підписів, у зверненні до керівництва міста, на підтримку реконструкції глядацької трибуни стадіону.

Трибуни підійшли до такого стану, що їх потрібно повністю змінити, – розповідає батько юного футболіста з Миронівки Сергій Дяченко. Його підтримує і вихованець Миронівської ДЮСШ, а зараз гравець футбольної академії угорської “Кішварда” Олександр Боровський, який вважає, що трибуни потрібно зробити у першу чергу, адже приходять і батьки спортсменів і просто глядачі. Докладніше – у відео Євгена Цяпенка безпосередньо зі стадіону “Колос”:

Зараз відбувається перший етап реконструкції стадіону – робимо глядацькі трибуни з одного боку футбольного поля. На другому етапі будемо ремонтувати трибуни з протилежного боку поля. Також зробимо благоустрій території, – обіцяє директор Миронівської ДЮСШ Ольга Марченко.

Ольга Марченко, яка тренує спортсменів Миронівки з 1979 року, з ностальгією згадує часи, коли стадіон був місцем проведення всеукраїнських та обласних змагань. Вона з гордістю розповідає про досягнення вихованців стадіону: “На нашому футбольному полі виріс Матвій Пономаренко, нападник “Динамо” (Київ). Перспективний Олександр Боровський, який зараз грає у футбольному клубі Угорщини. Маємо чемпіонів з легкої атлетики, греко-римської боротьби, гандболу”.

Підписуйтеся на наші новини:

Ця програма не має створюватися “під когось”, а бути ефективною та дійсно робочою. Вона має бути створена під чесність, прозорість і законність. Хто б не був на позиції голови міської ради, першого заступника чи секретаря – всі вони мають розуміти, що працювати потрібно виключно в рамках закону», – зауважив Дмитро Жукотанський.

Підписуйтеся на наші новини:

Миронівка вимагає змін: стадіон “Колос” перебуває в катастрофічному стані

Захисників на Харківському напрямку фронту провідали земляки з Миронівщини

У Миронівській громаді занепокоєні криміногенною ситуацією у селах

Підписуйтеся на наші новини:

Схожі записи

Режисер Олесь Санін презентував Миронівці свій фільм “Довбуш”. ВІДЕО

У Київській облраді розглянули проєкти двох програм на 200 млн грн

У Борисполі відкрили амбулаторію №4 після капітального ремонту. Відео

Напишіть коментар