16.4 C
Київ
23.05.2024
Армія Миронівка Міська рада

Захисників на Харківському напрямку фронту провідали земляки з Миронівщини

Разом із депутатами повернулись з Харківського напрямку фронту. Їздили до наших захисників впритул до першої лінії оборони. Побачились, поспілкувалися, завезли 2 мавіка, 10 FPV дронів та купу продуктових наборів, – повідомив у своєму дописі перший заступник Миронівського міського голови Дмитро Жукотанський.

У Харкові ми зустрілися із комбригом, побачили їх роботу. Потім поїхали через Ізюм та Борову – до першої лінії оборони, де зараз працюють наші штурмовики. І знаєте, тут по-справжньому розумієш усю трагедію війни і її потреби, – розповів Дмитро Жукотанський.

Це була не просто подорож, а швидше

випробування – дмитро жукотанський

Допомогу землякам на фронт збирали всією Громадою:

Повернулися від наших захисників, які знаходяться на захисті Харківської області. Я дуже вдячна всім, хто допомагав зібрати гостинці – депутатському корпусу Миронівська міська рада, Галині Мозговій та її округу, Тетяні Бондар та її округу, Світлані Коломієць та її округ, Тетяні Лясківська та її округ, дитячим садочкам “Світлячок” та Людмилі Костенко “Зернятко”, Лілії Галці з Росавської гімназії,  дитячому садочку “Дюймовочка” та Катерині Яковенко, Світлані Легкобит, Наталіі Старинець, Олені Лисенко, Линник Світлані Степанівні, Харченко Ірині, Харченко Віталію з селища Рокитне та Галині Котловій. Ми всі разом наближаємо Перемогу, – емоційно прокоментувала поїздку Наталія Осипчук.

Захисники з Миронівщини були вдячні увазі та подарункам з дому.

Хлопці на передовій сказали, що наша допомога – це величезний плюс, але все ще гостро не вистачає квадроциклів, пікапів та дронів. Раніше я більше допомагав за місцем, а тепер вирішив по можливості виїжджати напряму до хлопців. Щиро кажучи, емоції зашкалювали. Бачити в очах наших солдатів і відвагу, і тривожність – це вражає, – підсумував результати поїздки до земляків на фронт перший заступник міського голови міста Миронівка Дмитро Жукотанський.

Підписуйтеся на наші новини:

 

Схожі записи

Думку 1300 жителів міста Обухів планують проігнорувати на сесії міськради

Порошенко на BBC розповів про ефективну зброю проти путіна

У Ржищеві тестували куплену снігоприбиральну техніку

Напишіть коментар