19.1 C
Київ
13.06.2024
Активний відпочинок Миронівка Міська рада

Миронівка вимагає змін: стадіон “Колос” перебуває в катастрофічному стані

Стадіон “Колос” міста Миронівки, який колись був серцем спортивного життя міста, зараз перебуває в катастрофічному стані. Вже понад 50 років, з 1972 року, не проводилась жодна суттєва реконструкція, що призвело до руйнування інфраструктури та створило загрозу для здоров’я і безпеки мешканців.

Підписи заради змін

Миронівчани не залишаються байдужими до цієї проблеми. Зібрано понад 300 підписів на підтримку реконструкції глядацької трибуни міського стадіону. У своєму зверненні до керівництва міста, батьки юних спортсменів зазначають, що стан стадіону є “надзвичайно жахливим”. Вони скаржаться на зруйновані глядацькі трибуни, звідки стирчать цвяхи та арматура, а також на газон футбольного поля, який потребує відновлення. Такий стан об’єкта несе “пряму загрозу для життя та здоров’я дітей”, і унеможливлює проведення навчально-тренувального процесу для учнів ДЮСШ, жителів громади та гостей міста.

Історія спортивної слави

Ольга Марченко, директорка ДЮСШ, яка тренує спортсменів Миронівки з 1979 року, з ностальгією згадує часи, коли стадіон був місцем проведення всеукраїнських та обласних змагань. Вона з гордістю розповідає про досягнення вихованців стадіону: “На нашому футбольному полі виріс Матвій Пономаренко, чемпіон України в U-19, нападник “Динамо” (Київ). Перспективний Олександр Боровський, який зараз грає у футбольному клубі Угорщини. Маємо чемпіонів з легкої атлетики, греко-римської боротьби, гандболу”.

Втрачені можливості

Сьогодні ж стадіон лише нагадує про ті славні часи. Зі слів пані Марченко, за 52 роки функціонування стадіону глядацьку зону замінювали лише три рази, і то це були лише косметичні зміни, зокрема фарбування лавок. Натомість повноцінна реконструкція не проводилась. “Спортсмени Миронівки мають дуже потужну тренувальну школу, при цьому навіть не мають технічної бази для роботи. Колись прогресивний та сучасний стадіон, сьогодні лише сумна згадка про активне переможне спортивне життя Миронівки”, – додає вона.

Погляд у майбутнє

Миронівчани вірять у відродження свого стадіону та продовження спортивних традицій. Вони сподіваються, що їхній голос буде почутий, і міська влада нарешті зверне увагу на проблему, яка роками залишалась поза увагою. Відновлення стадіону не лише поверне місту місце для проведення спортивних заходів, але й стане символом нового етапу у розвитку громади.

Заклик до дії вже зроблено. Тепер залишається сподіватись на активні дії з боку керівництва міста. Лише разом ми зможемо повернути Миронівці її спортивну славу та створити безпечні умови для нових поколінь спортсменів.

Підписуйтеся на наші новини:

Захисників на Харківському напрямку фронту провідали земляки з Миронівщини

У Миронівській громаді занепокоєні криміногенною ситуацією у селах

Підписуйтеся на наші новини:

Схожі записи

У Бориспільської архітектури новий голова

У Броварській міськраді вимагають перевірити платіж на 6 млн гривень

У Броварах триває скандал навколо незаконної прибудови до багатоповерхівки

Напишіть коментар