24.2 C
Київ
18.06.2024
КМДА Козинська ОТГ Полігон №5

Владу Києва звинуватили у нехтуванні здоров’ям жителів Козинської ОТГ

У селі Підгірці, що на Київщині вже п’ятий місяць місцеві жителі скаржаться на постійний сморід, – повідомляє “Київський регіон” з посиланням на публікацію ecopolitic.com.ua. 

Днями рівень сірководню в повітрі складав 0,034 мг/м3, і це при тому, що H2S навіть на рівні 0,004 мг/м3 вже відчутно б’є по органолептиці – це стало відомо з допису у фейсбуці староста Козинської селищної ради Сергія Кравченка.

Рівень сірководню

у Підгірцях зашкалює

На зображенні може бути: 1 особа

Причина неприємного запаху — сусідство з полігоном ТПВ №5, на якому з червня розпочалась рекультивація. Тоді Київська міська влада, яка утримує цей полігоном,  анонсувала про намір перетворити його на екологічно безпечний об’єкт і здійснювати рекультивацію відповідно до європейських практик.   

Натомість вже 5 місяців на першій карті, яка нібито в процесі рекультивації, старе сміття лише переміщується і не укривається, — стверджує Кравченко. “Розколупали старе сміття з глибин полігону в одному місці — розтягнули тонким шаром на велику площу. Напевне, щоб більше отруйного смороду вивітрилось! Розколупали в іншому місці — знову на те саме місце тонким шаром! Совість взагалі є у власників та утримувачів полігону? Чи це умисне випробовування на стійкість терпіння громади?”, — обурено констатує староста Підгірців.

Підписуйтеся на новини Telegram-каналу “Київський регіон” тут: https://bit.ly/3a1JE4L

Може хтось з КМДА чи Київспецтрансу хибно вважає, що люди звикли до постійного смороду? Сірководень це не лише неприємний запах. Про небезпеку сірководню можна ознайомитись на офіційному сайті Центру громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України Так ось. В усіх ЗМІ лунає інформація про рекультивацію полігону ТПВ №5. Інформація видається як якась перемога, досягнення. Ніяк не менше. Але що за цим стоїть? За красивою ширмою — 5-місячне постійне труїння людей, – констатує Сергій Кравченко.

Раніше “Київський регіон” повідомляв, що на Обухівщині хочуть рекультивувати скандальну сміттярку.

На Обухівщині хочуть рекультивувати скандальну сміттярку

Підписуйтеся на новини Telegram-каналу “Київський регіон” тут: https://bit.ly/3a1JE4L

Раніше “Київський регіон“ вже повідомляв, що на сесії Київської облради перерозподілили чверть мільярда гривень, а за інформацією заступника голови Київської обласної ради Тетяни Семенової склалася критична ситуація з фінансуванням некомерційних медичних закладів області, яку терміново потрібно виправляти.

#КиївськаОбласть #Київщина #КиївськийРегіон #КиївськаОбласнаРада #НовиниКиївщини #НовиниКиєва #Київ #КМДА #КличкоВіталій #Підгірці #сміттєвийполігон #полігон№5 #КозинськаОТГ #Козин #сірководень #отрута #сморід #рекультивація #Київспецтранс #ГрущинськийАндрій #ПетроПантелеєв #СергійКравченко

 

Схожі записи

Нові дані про постраждалих через вибух у Дарниці

Депутати “СН” вважають рішення київської облради антиконституційним

У Києві відновлюється робота двох автобусних маршрутів

Напишіть коментар