19.7 C
Київ
13.04.2024
Київ КМДА Школа

У Києві школярі йдуть на зимові канікули до 27 січня

Зимові канікули в столичних школах розпочнуться за графіком – з 26 грудня 2022 року. Але триватимуть місяць – до 27 січня 2023 року. У цей час школи опалюватимуть в мінімальному режимі для підтримки системи опалення, – повідомили у КМДА. 

Частина шкіл, у випадку надзвичайної ситуації в місті, буде використовуватися для роботи пунктів обігріву.

Навчальний рік триватиме

в столичних школах до 1 липня

Також, столичний департамент освіти та науки рекомендував директорам київських закладів освіти перенести дату оцінювання школярів за І семестр до 1 березня 2023 року. Причиною цього називають “довготривалу відсутність зв’язку між учнями та вчителями внаслідок переривання та часткового призупинення освітнього процесу у звʼязку із повітряними тривогами, відсутністю електроенергії та опалення”.

Під час зимових канікул школам рекомендували провести додаткові консультації та заняття з окремих предметів, під час яких надати можливість учням, зустрівшись з вчителем, надолужити пропущений матеріал та, у разі необхідності, скоригувати семестрову оцінку.

Підписуйтеся на новини Telegram-каналу “Київський регіон” тут: https://bit.ly/3a1JE4L

“Київський регіон” вже розповідав, що в Українці спалено автомобіль депутатки міськради міста.

У продовження нашої ексклюзивної теми підтоплення осель мешканців Ржищева, маємо інформацію, що співробітники ДСНС спробували відкачувати воду.

Фото: vikna.tv

Схожі записи

Київрада не наважилася розглядати питання забудови Осокорків

У Білій Церкві працівники ДСНС вчили школярів

У Борисполі школи на канікули йдуть вже з понеділка

Напишіть коментар