20.4 C
Київ
13.04.2024
ЖКХ Кабінет міністрів

Населення Київщини заборгувало за тепло і газ більше мільярду гривень

Головне управління статистики у Київській області нарахувало заборгованості за тепло і газ населення Київщини заборгувало майже мільярд гривень, – повідомляє “Київський регіон” з посиланням на експрес-випуск Головного управління статистики у Київській області.

Згідно статистики виплат і боргів по комунальним послугам, на кінець серпня 2021 року заборгованість населення Київщини зі сплати за постачання та розподіл природного газу становила 584,4 мільйонів гривень, а за постачання теплової енергії та гарячої води – 467,7 мільйонів гривень.

Також, за постачання теплової енергії та гарячої води нараховано борг у 467,7 млн.грн, за централізоване водопостачання та водовідведення – 196,1 млн.грн, за управління багатоквартирним будинком – 246,0 млн.грн, за постачання та розподіл електричної енергії 626,1 млн.грн, за надання послуг з вивезення побутових відходів – 30,3 млн.грн.

Відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848 та від 27.06.2003 № 976 у серпні 2021 року з населенням було укладено 141 договір щодо погашення реструктуризованої заборгованості на загальну суму 1550,1 тисяч гривень. Сума внесених платежів, з урахуванням довгострокових договорів, становила 712,1 тисяч гривень.

Раніше “Київський регіон” повідомляв, що ухвалення нового зонування Обухова призведе до вирубки 18 га лісу:

Читайте також у публікації “Київського регіону” про те, що у Вишгороді відкрилася виставка про затоплені села Київського моря.

Підписуйтеся на новини Telegram-каналу “Київський регіон” тут: https://bit.ly/3a1JE4L

Раніше “Київський регіон“ вже повідомляв, що на сесії Київської облради перерозподілили чверть мільярда гривень, а за інформацією заступника голови Київської обласної ради Тетяни Семенової склалася критична ситуація з фінансуванням некомерційних медичних закладів області, яку терміново потрібно виправляти.

#КиївськаОбласть #Київщина #КиївськийРегіон #КиївськаОбласнаРада #НовиниКиївщини #НовиниКиєва #Київ  #опаленнязатепло #тарифи #богзаопалення #населенняа #держстат #ГоловнеУправлінняСтатистики

Схожі записи

Більше всього відключатимуть світло у Василькові, Борисполі та Ірпені

Новий закон дозволить суддям розглядати справи дистанційно

Перелік міст та сіл Київщини, де 1 грудня ДТЕК відключатиме світло

Напишіть коментар