11.9 C
Київ
28.05.2020
Бровари Здоров’я Кабінет міністрів Калитянська селищна ОТГ КОДА Медицина

У селищі Калита люди залишилися без стоматолога. ФОТО

Як повідомляє жителька селища Калита Маргарита Овдієнко, відтепер місцеві мешканці, на невизначений час, будуть позбавлені послуг стоматологів.

Села Заворичі та Семіполкт опинилися в аналогічній ситуації. Така ситуація склалася внаслідок впорядкування урядом роботи ФОПів. Місцеві жителька Татьяна Кисель обурена: “Хоча мене запевнили, що стоматолог буде працювати з 1 грудня як ФОП і залишається. Як завжди брехня”. 

Тетяну Кисіль підтримує ї Таня Адаменко (Прима): “Ну працювала людина, люди були задоволені, йшли до нього з самого ранку займали черги. Ну невже зовсім нічого не можна зробити? Про людей ніхто не думає”.

Розвиток ситуації прогнозує Оксана Нагорна: “Лікар може відкрити ФОП і працювати далі. Але йому прийдеться платить податки .. Зараз він їх не платить. Просто працює як штатна одиниця. Також прийдеться платить оренду за кабінет. Звичайно на таких умовах залишатись в Калиті йому не вигідно. Бо потрібно буде піднімати ціни на послуги. Для нас це погано, але нічого не вдієш нажаль”.

“Київський регіон” продовжить слідкувати за розвитком даної ситуації

Схожі записи

В Ірпені визначили переможця конкурсу психологів закладів освіти

У Ворзелі закрили пологовий будинок, куди вчора розмістили хвору на коронавірус

БАТЬКИ ДІТЕЙ З ІРПЕНЯ ДОПОВІЛИ ПРО СВОЇ ПРОБЛЕМИ ГОЛОВІ КОДА

Напишіть коментар