21.5 C
Київ
19.06.2024
Володарка Прокуратура

На Київщині територіальній громаді повернуто землі на 82 млн гривень

Прокуратура повернула територіальній громаді Київщини вкрадені земельні ділянки вартістю понад 82 млн. грн, – повідомляє пресслужба Прокуратури Київської області.

За позовом Вишгородської окружної прокуратури, яка діяла в інтересах Володарської сільради Поліського району, Господарський суд Київської області визнав незаконними та скасував рішення про державну реєстрацію права власності товариства приватної власності на земельні ділянки загальною площею майже 350 га та вартістю понад 82 млн. грн.

Судом було встановлено, що державна реєстрація права власності на земельні ділянки за товариством була проведена реєстратором протиправно, тому що рішення органу місцевого самоврядування про передачу земель комунальної власності у приватну власність, не приймалися.


В ході досудового розслідування кримінального провадження буде дана оцінка законності дій державного реєстратора.

Підписуйтеся на новини Telegram-каналу “Київський регіон” тут: https://bit.ly/3a1JE4L

Раніше “Київський регіон” вже повідомляв, що на сесії Київської облради перерозподілили чверть мільярда гривень, а за інформацією заступника голови Київської обласної ради Тетяни Семенової склалася критична ситуація з фінансуванням некомерційних медичних закладів області, яку терміново потрібно виправляти.

#КиївськаОбласть #Київщина #КиївськийРегіон #КиївськаОбласнаРада #ВишгородськийРайон #Прокуратура #ГосподарськийСудКиївськоїОбласті #земля #корупція

Автор фото: Geka

Схожі записи

Мешканець Київщини без спецдозволу намивав пісок

Суд зобов’язав дослідити оригінали документів ЖК «Діамант» у Броварах

Поширювала роспропаганду: на Київщині судитимуть росіянку

Напишіть коментар