23.9 C
Київ
16.07.2024
Кримінал Прокуратура Чорнобиль

У Чорнобильському заповіднику фіктивно виплатили 320 тисяч гривень

Посадовця Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника судитимуть за виплату понад 320 тис. грн заробітної плати фіктивному працівнику, – повідомляє телеграм-канал Київський регіон.

Прокурори Спеціалізованої екологічної прокуратури Київської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно начальника одного з відділів Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника за фактом службового підроблення та зловживання своїм службовим становищем в інтересах третьої особи (ч. 1 ст. 366, ч. 2 ст. 364 КК України).

працівник фактично

на робочому місці не перебував

Розслідуванням встановлено, що обвинувачений вносив недостовірні відомості до табелів обліку робочого часу працівнику, який фактично на робочому місці не перебував та своїх посадових обов’язків не виконував. На підставі зазначених документів той працівник отримував заробітну плату.

Внаслідок вказаних дій посадової особи Чорнобильському радіаційно-екологічному біосферному заповіднику завдано збитків на понад 320 тис. грн.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Підписуйтеся на новини Telegram-каналу “Київський регіон” тут: https://bit.ly/3a1JE4L

В Українці депутати допомогли бізнес-партнеру Медведчука

Фото Станіслава Гоменюка

Схожі записи

У Чорнобилі окупанти знищили новітньою лабораторією вартістю 6 млн. євро

Обрано запобіжні заходи підпалювачам автомобіля у Борисполі

У Білій Церкві у школі постраждало 14 дітей – розпорошили газ

Напишіть коментар