-0.7 C
Київ
27.01.2023
КОДА Миронівка

У Миронівці будують спортивний комплекс за 80 мільйонів гривень

На Київщині скоро з’явиться новий об‘єкт спортивної інфраструктури – фізкультурно-оздоровчий комплекс у Миронівці, повідомляє КОДА.

«Будівництво комплексу розпочалося в 2018 році і вже в цьому році місцеві мешканці мають отримати сучасну будівлю, де всі бажаючі зможуть займатися спортом», – зазначив заступник голови Київської облдержадміністрації Андрій Лісовик.

Він додав, що об’єкт реалізується за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у розмірі 62 386,452 тис. грн та коштів співфінансування з місцевих бюджетів у розмірі 17 501,693 тис. грн.

кошторис об’єкту – майже 80 млн.грн

Депутат Київської обласної ради від Виборчого округу №93 та голова фрацкії “ЄС” в облраді Георгій Цагареішвілі підтвердив в ексклюзивному коментарі “Київському регіону“, що загальна вартість будівництва становить 84 млн. гривень, але зауважив, що на даний момент недофінансовано 25%.

Також, Георгій Цагареішвілі зазначив, що на минулій сесії обласної ради 10 червня вдалося виділити на цей проєкт 4,8 млн грн. Ці кошти мають бути витрачені на електрифікацію і будівництво каналізації об’єкту. Раніше ця сума не була включена до загальної вартості будівництва. Депутат додав, що офіційно контроль за будівництвом і фінансуванням здійснюється Департаментом регіонального розвитку КОДА.

Вже виконано більшість будівельних робіт. Влаштовано залізобетонний каркас, покрівлю, фасад, вікна та двері, проведено монтаж систем опалення, завершуються роботи з влаштування каналізації, водопроводу, систем вентиляції, проводяться й інші будівельні роботи.

Підписуйтеся на новини Telegram-каналу “Київський регіон” тут: https://bit.ly/3a1JE4L

Раніше “Київський регіон” вже повідомляв, що на сесії Київської облради перерозподілили чверть мільярда гривень, а за інформацією заступника голови Київської обласної ради Тетяни Семенової склалася критична ситуація з фінансуванням некомерційних медичних закладів області, яку терміново потрібно виправляти.

Фото пресслужби Київської ОДА.

#Київський_регіон #КОДА #Київська_обласна_рада #Миронівка #Цагареішвілі #Лісовик

Схожі записи

Якість доріг Київщини під загрозою. Розроблена Укравтодором методологія проведення закупівель негативно вплине на якість їх будівництва

На Васильківщині створили природний заповідник, який збереже ліс

Облрада терміново дофінансує тероборону Київщини: Сесія завтра

Напишіть коментар