18.2 C
Київ
24.06.2024
Коцюбинське

100 тисяч гривень на знищення амброзії виділили у Коцюбинському

Коцюбинська селищна рада з місцевого бюджету виділила майже 100 000 грн на знищення амброзії. Ця рослина викликає алергічну реакцію і її дійсно треба знищувати, – повідомляється на сайті Громада Приірпіння.

Але сума, яка зазначена під час офіційної закупівлі, може бути серйозно завищеною.

“Громада Коцюбинського” поцікавилася в одному із столичних КП скільки коштує знищення амброзії. Виявилося, що засіб для знищення бур’яна плюс робота будуть коштувати в середньому 5,5 грн на метр квадратний.

Якщо суму закупівлі 98 000 грн поділити на 5,5 грн, то отримаємо площу понад майже 18 000 м2. А це дещо менше 2 га. У селищі-анклаві таке сукупчення амброзії було б дуже помітним. Тому дописувачі групи “Громада Коцюбинського” не виключають, що ці гроші можуть просто бути перераховані, а роботи не виконані у тому обсязі, за який сплатили з бюджету.

У документації йдеться про те, що площа, яку мають обробити, складає на один гектар менше.

Гроші отримав підрядник, який самостійно не планує виконувати роботи.

Денис Коробкін написав листа, що це будуть роботи на субпідряді. Один із субпідрядників – з Одеси. Відповідно для підприємця з Одеси такий субпідряд в Коцюбинському, яке розташоване в Київській області, доволі вигідний.

Сам Коробкін мешканець селища Коцюбинське. Проживає на Пономарьова 6-а. На його рахунку по суті дуже мало закупівель і вони можуть носити технічний характер.

Саме з ним рада і вирішила укласти договір. Це відображено в протоколі від 7 липня.

Підписуйтеся на новини Telegram-каналу “Київський регіон“ тут: https://bit.ly/3a1JE4L

Раніше “Київський регіон“ вже повідомляв, що на сесії Київської облради перерозподілили чверть мільярда гривень, а за інформацією заступника голови Київської обласної ради Тетяни Семенової склалася критична ситуація з фінансуванням некомерційних медичних закладів області, яку терміново потрібно виправляти.

Також, “Київському регіону“ стало відомо як саме будуть розподілені автомобілі швидкої допомоги по медзакладах Київщини.

#Київська_область #Київщина #Київський_регіон #Коцюбинське #Даніш #амброзія

За матеріалами сайту Громада Приірпіння.

Схожі записи

Представники Коцюбинського влаштували скандал в облраді. Відео

У Біличанському лісі біля озера встановлюють електроопори

Кличко звинуватив Коцюбинське та Козин у зазіханні на землі Києва

Напишіть коментар