22.1 C
Київ
21.05.2024
Димер

У Димері на відпочинок до моря поїхали діти працівників селищної ради

Місцева влада виправдовується. Мовляв, тендер і формування списку відбувалися поза їхньою спиною. У селищі Димер Київської області розгорівся скандал навколо путівок у літній табір. Замість дітей-пільговиків на відпочинок до моря поїхали діти працівників селищної ради. 

Як так сталося і хто за це відповідатиме – у матеріалі телеканалу “2+2”.

Василь каже, що зараз його син мав би відпочивати на морі в Очакові. Але про це він дізнався тоді, коли в дитячий табір замість нього поїхав хтось інший. Список із 70 дітей, підписаний і затверджений мокрою печаткою, у мережу потрапив завдяки одному з депутатів Димерської селищної ради. Це перелік усіх тих, хто мав би поїхати на відпочинок у спортивно-оздоровчий табір. Чому в ньому одні, а в таборі інші?

Засідання сесії селищної ради розпочинається з розгляду цього питання. Але його майже одразу ж переривають крики з вулиці. Під будівлею Будинку культури на рішення сесії чекали ветерани АТО. Через що – одні не розуміють. Інші – пояснити не можуть.

Зрештою засідання сесії поновлюють. Без кулаків, але не менш гаряче й усередині. Як так сталося – розповідає вже колишня керівниця служби в справах дітей. Списки формувала саме вона. Її та бухгалтерку, яка закупила путівки, звільнили. Перелік тих, хто поїхав насправді, формувала за заявками, які пільговики подавали задовго до цього. Окрім того, каже, розсилала інформацію по навчальних закладах. Але чомусь дійшла вона не до всіх.

Діти працівників селищної ради нібито теж мали пільги і стояли на диспансерному обліку. Чи так це – ще з’ясують. Але їхні батьки вартість путівок відшкодують. А тих дітей, які в списку були, а на море не поїхали, обіцяють без відпочинку не залишити. Хто поїде – відбиратиме комісія з п’яти людей. І сповістити завчасно обіцяють усіх, хто має на це право.

Підписуйтеся на новини Telegram-каналу “Київський регіон“ тут: https://bit.ly/3a1JE4L

Раніше “Київський регіон“ вже повідомляв, що на сесії Київської облради перерозподілили чверть мільярда гривень, а за інформацією заступника голови Київської обласної ради Тетяни Семенової склалася критична ситуація з фінансуванням некомерційних медичних закладів області, яку терміново потрібно виправляти.

Також, “Київському регіону“ стало відомо як саме будуть розподілені автомобілі швидкої допомоги по медзакладах Київщини.

#Київська_область #Київщина #Київський_регіон #Українка #екологія #Димер #діти #відпочинок #списки

Текст та фото за матеріалами телеканалу “2+2”.

Схожі записи

У Димерській громаді створено ЦНАП

У Димерській ОТГ розкрадається майно дитячого санаторію

У трьох районах Київщини створили цифрові освітні центри для дітей

Напишіть коментар