27.6 C
Київ
22.07.2024
ОСББ Фастів

На тренінгу у Фастові навчали голів ОСББ

В рамках програми розвитку, яка запроваджена Організацією Об’єднаних Націй в Україні за підтримки Київської обласної державної адміністрації, регіональним консультантом  проекту «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» (HOUSES) Інною Волошиною та регіональним радником проекту «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» (HOUSES) Миколою Смирновим для голів ОСББ (об’єднання співвласників багатоквартирного будинку) та голів  ЖБК (житлово будівельних кооперативів) проведений тренінг на тему: «Особливості взаємовідносин з надавачами комунальних послуг, перехід до нових договірних відносин».

Проблема, розглянута під час спілкування, є сьогодні досить актуальною, оскільки відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги» до 01.05.2020 року отримувачі комунальних послуг повинні обрати одну з 4-рьох нині існуючих можливих моделей взаємовідносин комунальних послуг. Для більш об’єктивного розгляду даного питання до участі у тренінгу були запрошені юрист та начальник відділу збуту КП ФМР «Фастівводоканал».

Від Миколи Смирнова фастівчани дізнались про особливості укладання нових договорів в будинках,  де створені ОСББ. Інна Волошина прокоментувала Закон України «Про комерційний облік» та розповіла про плюси та мінуси кожного з 4-рьох можливих типів договірних відносин. Від неї голови ОСББ Фастова отримали практичні поради для вибору моделі взаємовідносин з надавачами комунальних послуг.


Також було обговорене питання встановлення загальнобудинкових вузлів обліку холодної води. Присутні мали змогу задати найбільш актуальні питання фахівцям КП ФМР «Фастівводоканал», зокрема щодо ціни обслуговування внутрішньо будинкових мереж за умови укладання договору з обслуговуванням внутрішньо будинкових мереж. Ще голів ОСББ цікавило питання оплати в різниці кубометрів води, які є у витратах власників квартир та загально будинкових.

Схожі записи

Відключатимуть світло на Київщині: ДТЕК проводитиме ремонтні роботи

У Мотовилівці згорів дах приватного будинку

Товариство Червоного Хреста продовжує свою роботу у Фастові

Напишіть коментар