16 C
Київ
13.06.2026
ЖКХ Ірпінь ОСББ

В Ірпені конфлікт між ОСББ та управляючою компанією

В Ірпені на Синергії громада будинку «Титанік» хоче забрати його в управління мешканців, – повідомляє громадська діячка Михайлина Скорик.

На місці працює поліція.

Нагадаємо, що мешканцями будинку створено ОСББ «Титан-2020», але це призвело до конфлікту з управляючою компанією.

«УК не заключала договор с ОСББ. Там был договор с жителями. УК не может препятствовать доступу правлению ОСББ к совместному нежилому имуществу совладельцев. УК может собирать денежные средства за использованную воду и электроэнергию только в случае, если у нее есть соответствующие договора с КП Ирпеньводоканал и КОЭ/КОЭК, в которых указаны номера счётчиков, по которым производится расчет. Насколько я понимаю, таких договоров нет, а оплата взымалась с жильцов наличными», – вважає місцева жителька Ольга Фесік.

Наразі, як повідомляє Михайлина Скорик, новостворене ОСББ отримало від управляючої компанії листа, в якому остання ставить під сумнів належність даного будинку до ОСББ та, таким чином, уникає конструктивного діалогу з мешканцями.

#КИЇВСЬКИЙ_РЕГІОН

Схожі записи

Вже місяць Ірпінська громада має ухвалений на сесії міськради бюджет на 2025 рік

На тренінгу у Фастові навчали голів ОСББ

Контракт з директором медичного центру у Бородянці продовжено

Напишіть коментар