11.10.2024
Освіта Соціально відповідальний бізнес

Безпечне навчання: у Києві облаштували нові укриття для дітей

Компанія METRO Україна виділила 200 тис. євро на ремонт укриттів в освітніх закладах Києва, Харкова та Дніпра. Облаштування безпечних просторів для дошкільнят та школярів відбулося в межах соціальної програми «Безпечна школа», яку реалізує Фонд Східна Європа. 

У Києві відремонтоване укриття з’явилось у Дитячій інженерній академії. Там облаштували додатковий вихід, відновили санвузли та каналізацію, замінили вентиляцію та освітлення, а також забезпечили підвал резервним водопостачанням. Загальна площа відремонтованого приміщення склала 410 м2. Одночасно ним зможуть скористатись до 800 людей — учні та персонал академії, а також студенти Українського державного університету імені Михайла Драгоманова.

Ремонт в укритті у київській гімназії:

Ремонт в укритті у київській гімназії

Пілотний проєкт «Безпечна школа» створили для підтримки освітньої системи в Україні. Його головна мета — забезпечити комфортні та належні умови для дітей, працівників шкіл та інших членів громад. Оновлені сховища відповідають усім сучасним стандартам безпеки. 

«Створення умов навчання та розвитку — один з пріоритетів для METRO Україна. Для нас цей проєкт не лише про будівництво укриттів. Передусім це про побудову майбутнього. Наші діти заслуговують на можливість навчатися навіть за таких непередбачуваних обставин. І найменше, що ми можемо зробити зараз, — дати їм можливість вчитися у безпечних та комфортних умовах», — зазначає Олена Вдовиченко, генеральна директорка METRO Україна.

Перші ремонтні роботи провели у Харкові, де торік відкрилася школа у метрополітені. Коштом METRO Україна в одному з класів на станції «Метробудівників» змонтували систему вентиляції з функцією обігріву.  А на станції метро «Академіка Павлова» створили додатковий клас загальною площею 35 м². Для цього у вестибюлі метро встановили металоконструкції зі склопакетами, приміщення оснастили системою вентиляції з функцією обігріву та автоматичною пожежною сигналізацією. Завдяки цьому класу за парти змогли сісти 209 дітей із чотирьох ліцеїв Київського та Салтівського районів Харкова. 

Підземний клас у метро Харкова:

Підземний клас у метро Харкова

У Дніпрі завдяки ремонту укриття до Навчально-виховного комплексу № 99 повертаються дошкільнята. Там облаштували приміщення загальною площею близько 300 м². Зробили другий вихід, встановили санвузли, провели воду, змонтували електрику, освітлення та вентиляцію. У вересні 123 дитини зможуть відвідувати садок, який не працював більш як два роки.

Ремонт укриття НВК № 99 в Дніпрі:

Ремонт укриття НВК № 99 в Дніпрі

Від серпня 2022 року у програмі «Безпечна школа» взяли участь 39 шкіл по всій Україні. З них три модульні укриття надалі слугуватимуть зразком для інших навчальних закладів. Програму реалізували у співпраці з ДСНС, МОН та МВС України. 

Довідково:

METRO Україна вийшла на український ринок у 2003 році. Наразі компанія управляє 21 класичним центром оптової торгівлі METRO у Києві, Дніпрі, Одесі, Харкові, Львові, Кривому Розі, Полтаві, Вінниці, Запоріжжі, Чернівцях, Миколаєві, Рівному, Івано-Франківську та Житомирі; та 3 магазинами смартформату у Тернополі, Луцьку та Чернігові. За понад 20 років діяльності в Україні METRO інвестувала в національну економіку понад 600 млн євро. Обсяг продажів компанії METRO Україна за 2022/2023 фінансовий рік (жовтень 2022 р. — вересень 2023 р.) склав 661 млн євро. METRO Україна входить до складу METRO AG. Більше інформації: www.metro.ua 

Підписуйтеся на наші новини:

Кока-Кола та Український Червоний Хрест відбудовують дитячий садочок на Київщині

«Моя сила – в моїх знаннях!» – такий надпис цьогоріч на шкільному приладді, яке подарував першокласникам Миронівщини фонд МХП-Громаді.

“Школярів привітали з початком нового навчального року та передали першокласникам подарунки з необхідними вже зараз речами. Ці подарунки – продовження партнерства компанії МХП та фонду “МХП-Громаді” з нашою Миронівською громадою” – зазначив Дмитро Жукотанський, перший заступник голови Миронівської міської ради.

В ООН зробили гучну заяву щодо Чорноморської зернової угоди

Першокласникам з Миронівщини фонд МХП Громаді подарував шкільне приладдя

ФДМУ виставив на приватизацію завод «ПентоПак», конфіскований у російсько-грецького олігарха

1600 багатоквартирних будинків Київщини вже пройшли технічне обслуговування

На заводі Кока-Кола на Київщині встановили рекорд України

ООН відправила до Бородянки 5 вантажівок будматеріалів

В межах щорічного проєкту «Школа – серце громади» з нагоди Дня знань близько 200 першачків Миронівської громади отримали яскраві рюкзаки з корисним наповненням, з-поміж якого канцелярські набори та смачні й безпечні перекуси. Даний проєкт щороку реалізується на територіях присутності МХП, а отже і в нашій громаді, де присутні Миронівський завод з виготовлення круп і комбікормів, МПЗ Легко та ВП Миронівка ТОВ «НВФ «Урожай».

Для першокласників навчання – це новий етап в житті, тож бажаємо їм починати легко, вчитись із задоволенням та отримати максимально багато цікавого та корисного.

Підписуйтеся на наші новини:

У Миронівці ветерани війни прийняли участь у футбольному турнірі. ВІДЕО

У Миронівці стартував відкритий Чемпіонат міської територіальної громади з міні-футболу серед дорослих команд.

“Дуже приємно, що цей турнір у нас буде не разовою грою, а цілою серією змагань. Я хочу побажати, щоб ви отримували гарні емоції та спортивного азарту. Ну і щоб просто насолоджувалися грою, а ми разом з вами”, – привітав учасників змагань депутат Київської обласної ради та перший заступник голови Миронівської міської ради Дмитро Жукотанський.

Більше інформації у відео Євгена Цяпенка з медіацентру «Київський регіон»:

У змаганнях приймають участь багато і ветеранів війни, і діючих військовослужбовців

Підписуйтеся на наші новини:

Безбар’єрність та адаптивний спорт: у Миронівці запрацював новий спорткомплекс

Після шести років будівництва у Миронівці, нарешті, відкрився новий спортивно-оздоровчий комплекс, оснащений сучасним обладнанням. 

Як обласний депутат, я допоміг залучити субвенції з обласного бюджету на 5 мільйонів для електрофікації та обладнання каналізацією даного комплексу. Дякую Київській обласній раді, КОДА та особливо – МХП за те, що долучились до будівництва комплексу, – розповів Дмитро Жукотанський, перший заступник голови Миронівської міської ради.

Більше інформації у відео з Миронівки від Євгена Цяпенка з медіацентру “Київський регіон”:

Ось така чудова зала з’явилася в нашій Миронівській громаді. Тут можна проводити ігри з баскетболу, з волейболу, гандболу та просто займатися руховими активностями. Зала облаштована глядацькими трибунами, на більше ніж сто чоловік і, як ви можете зараз чути, у нас дуже добра вентиляція, – тішиться новим для громади приміщенням фітнес-тренер та координатор “Активних парків” Ірина Гальченко.

Ми маємо в даному комплексі спортивний зал 20 на 40. Ми маємо безбар’єрність, ліфти на другий поверх, борцівський зал та зал для важкої атлетики. Ці приміщення будуть слугувати для громади як комплекс здоров’я, комплекс перемог, фізичного виховання для нашої громади та для нашого майбутнього покоління, – запевнив Дмитро Жукотанський.

Підписуйтеся на наші новини:

Миронівка буде асоціюватися як місто поваги до ветеранів – Дмитро Жукотанський

Школі у селі Русанів передано нову мобільну котельню. ВІДЕО

Тренування з адаптивного спорту для ветеранів відбулося у Миронівці. Відео

Більш як 50 військових та ветеранів, які отримали поранення під час бойових дій, провели тренування з адаптивного спорту в Миронівці. Вони стріляли з лука, грали в баскетбол на візках, каталися на хендбайку й веслування на тренажері. 

Спортивний захід у Миронівці організований  ГО «Спілка поранених військових України «Міцні 300», за підтримки програми реінтеграції військових та ветеранів «МХП Поруч». 

Реінтеграція наших воїнів — спільний виклик усіх представників суспільства: родини, громади, влади та бізнесу. Й ми заручаємося підтримкою соціально-відповідальних партнерів. Зокрема за підтримки МХП тренування з адаптивного спорту проходять в різних громадах країни. У сьогоднішньому заході в Миронівці  беруть участь більш як 50 ветеранів Миронівської громади, – розповів Дмитро Жукотанський, перший заступник міського голови м. Миронівка.

ВІДЕО:

Підписуйтеся на наші новини:

На сесії Миронівської ради виступив заступник начальника Миронівської поліції ГУНП в Київській області Ігор Верзун, – інформує фейсбук-сторінка “Київський регіон”.

Метою виступу, за словами пана Верзуна, було “…розвіяти неправдиві чутки в тому, що поліція Миронівщини “кришує” людей, які займають певні посади”.

ВІДЕО:

Далі пряма мова Ігоря Верзуна, заступника начальника Миронівської поліції ГУНП в Київській області:
Коваленко Ігор Анатолійович [депутат Миронівської міської ради – ред.], був притягнутий до адміністративної відповідальності, за ст. 130 ч. 4*. Ця людина отримала штраф і була позбавлена права керування [автомобілем] на 3 роки. І апеляційний і касаційний суд залишив без змін рішення першої інстанції нашого Миронівського суду.

депутат Миронівської міської ради Коваленко Ігор Анатолійович був притягнутий до адміністративної відповідальності

26 червня цього року [Ігор Коваленко] був притягнутий до відповідальності за статтею ст.126 ч. 4**, та було винесено у штраф у розмірі 20 400 гривень, які він сплатив в повному обсязі. Також в цьому місяці, 18 липня, були складені матеріали за ст. 126 ч. 5***. Матеріали направлені до суду, де санкція передбачає 40 тисяч 800 гривень штрафу і позбавлення права [керування автомобілем] на 10 років.

Наступне правопорушення – це кримінальна

відповідальність – ігор верзун

Наступне правопорушення – це кримінальна відповідальність. До чого це я це все веду? Що немає різниці, якої ланки належить людина. Якщо людина порушила [закон], то вона буде нести відповідальність згідно чинного законодавства. І ще раз повторюю – ніхто нікого не “кришує”, ніхто нікому ніяких поблажок не дає. І не важливо, чи це вчитель, чи це депутат, чи це якісь чиновник – всі для нас люди, всі несуть відповідальність”.

Нагадаємо, що у жовтні 2022 року на виїзді з Миронівки сталася ДТП за участі депутата Миронівської міської ради Ігоря Коваленка та агрономом одного з місцевих фермерських господарств. Тоді автомобіль депутата “Toyota Prado АІ0010” після кількох дивних маневрів на дорозі почав рухатися назад та врізався в автівку агронома.

Потім депутат Коваленко відразу втік з місця ДТП, а агроном викликав представників поліції, які швидко встановили винуватця ДТП – депутата Миронівської міської ради Ігоря Коваленка.

В той же вечір дома у депутата Ігоря Коваленка представники поліції виписали йому аж три протоколи: за нетверезе водіння, за втечу з місця ДТП та за шкоду, надану власнику розбитого автомобіля.

“мало лі шо” – так депутат коваленко

поснив свою втечу з місця дтп

Цікаво, що в суді депутат Ігор Коваленко пояснював факт своєї втечі з місця ДТП війною: “Мою машину знають… війна… в силу моєї депутатської діяльності, моєї роботи – “мало лі шо”.

Підписуйтеся на наші новини:

“Київський регіон” раніше повідомляв, що вже восени у Миронівській громаді діятиме антикорупційна програма, яка ефективно визначатиме корупційні ризики та сприятиме їх запобіганню.

Наразі ГО «Антикорупційний штаб» реалізує розробку антикорупційних програм в п’яти громадах України – зокрема і у Миронівці. Як саме ефективно визначати корупційні ризики та разом з громадськістю їм запобігати – скоро буде визначено в антикорупційній програмі, яка вже восени має бути затверджена рішенням місцевої ради.

Відео з наради від Євгена Цяпенка з медіапроєкту “Київський Регіон”:

Це відкриє нові можливості для органу

місцевого самоврядування – сергій мовчан

Мені подобається готовність Миронівської міської ради запровадити окрему посаду антикорупційного уповноваженого. Це відкриє нові можливості для цього органу місцевого самоврядування та запустить ефективну систему запобігання корупції у поєднанні з тією антикорупційною програмою, яку зараз розробляє наша група – розповів «Київському регіону» Сергій Мовчан, експерт Національного бюро з питань запобігання корупції (НАЗК) та керівник проєкту з ГО «Антикорупційний штаб».

У нас є потреба й воля сприяти запобіганню

корупції у Миронівці – дмитро жукотанський

У нас є потреба й воля розібратися та створити програму, яка буде сприяти запобіганню корупції у Миронівській міськраді. Ми сьогодні хочемо розібратися та вивчити інструменти за допомогою яких ми, разом з громадськістю, втілимо наші задуми у життя – заявив перший заступник голови Миронівської міської ради Дмитро Жукотанський.

У рамках програми «Відповідальна та підзвітна політика в Україні» (U-RAP) ГО «Антикорупційний штаб» реалізує розробку антикорупційних програм в п’яти громадах України – у Миронівці Київської області, Новоукраїнці Кіровоградської області, Жовкві на Львівщині, Кам’янець-Подільському (Хмельницька область) та Ємільчиному (Житомирська область).

Підписуйтеся на наші новини:

Системні відключення електроенергії завдають значних незручностей мешканцям Миронівки та інших міст України. Проте українці завжди вирізнялися своєю стійкістю та здатністю пристосовуватися до складних обставин.

Багато хто звертається до альтернативних джерел енергії, таких як генератори, зарядні станції та павербанки, щоб забезпечити себе необхідною електроенергією. У холодний період, коли відключення світла можуть стати критичними, люди знаходять прихисток у пунктах незламності – тут завжди можна зігрітися, зарядити пристрої, попрацювати та відчути підтримку громади.

Активізація роботи Миронівської міської ради вже позитивно відображається на житті мешканців громади. Звісно, максимальна увага оновленої команди у керівництві міста зараз зосереджена на допомозі нашим військовим, але і про добробут жителів громади вони також піклуються.

Наразі триває благоустрій міського пляжу на річці Росава. Навіть під час війни це є надзвичайно важливим, оскільки допомагає забезпечити і місцевим жителям, і військовослужбовцям можливість відпочинку та зняття стресу.

Трохи порядок навели – грейдером розрівняли, очерет скосили. Лебеді на годівлю заходять, діти їх підгодують. Цікаво, звісно, коли тут багато дітей. – розповідає 90-річний житель Миронівки Володимир Лотоцький.

Так, в цьому році вже приводять до ладу пляж. Розширили площу пляжу, роздягальні ближче до трави. Тут у нас влітку і волейбол, і мами і дуже багато дітей відпочиває. Молодці, що роблять. Чому раніше це не робили – не знаю, – розповіла нам місцева жителька Олена Коваль.

“СТАРАЮТЬСЯ, РОБЛЯТЬ” – У МИРОНІВЦІ

ЗАДОВОЛЕНІ ЗМІНАМИ У ВЛАДІ МІСТА

Підписуйтеся на наші новини:

“Київський регіон” раніше повідомляв, що на кінопоказі “Кіно заради Перемоги” жителі Миронівщини мали можливість особисто зустрітися з Олесь Санін та обговорити його фільм “Довбуш”, що піднімає національно значущі теми.

Цей культурний захід ми проводимо в рамках підтримки ЗСУ та українського виробника. Нам важливо, щоб жителі Миронівщини зарядилися енергією та були мотивовані, – пояснив мету кінопоказу перший заступник голови Миронівської міської ради Дмитро Жукотанський.

Зараз саме цінне – це час і увага, які ми приділяємо один одному. І саме такі заходи як наш, дозволяють побути разом друзям та родинам, – розповіла менеджер національних проєктів БФ МХП-Громаді Світлана Мигаль.

Я з задоволенням знайомлюся з глядачами та спостерігаю як вони дивляться моє кіно. Це все допоможе мені зняти наступний фільм, – заявив нам в ексклюзивному коментарі сам Олесь Санін.

Чудовий приклад успішного партнерства влади, бізнесу й громади, які попри війну знаходять шляхи аби вгамувати спрагу людей до національної культури дивіться у відео Євген Цяпенко з медіапроєкту “Київський регіон”:

Підписуйтеся на наші новини:

Ця програма не має створюватися “під когось”, а бути ефективною та дійсно робочою. Вона має бути створена під чесність, прозорість і законність. Хто б не був на позиції голови міської ради, першого заступника чи секретаря – всі вони мають розуміти, що працювати потрібно виключно в рамках закону», – зауважив перший заступник голови Миронівської міської ради Дмитро Жукотанський.

Раніше “Київський регіон” повідомляв про свято спорту “Рухаємось – значить живемо!”, яке відбулося на центральному стадіоні Миронівки.

ВІДЕО:

Перед початком свята дітей гарно розігріли під час руханки.

Жителі Миронівки скаржилися на зруйновані глядацькі трибуни центрального стадіону, які є небезпечними для відвідувачів – звідки стирчать цвяхи та арматура. Було зібрано понад 300 підписів, у зверненні до керівництва міста, на підтримку реконструкції трибун.

Трибуни підійшли до такого стану, що їх потрібно повністю змінити, – розповідає батько юного футболіста з Миронівки Сергій Дяченко. Його підтримує і вихованець Миронівської ДЮСШ, а зараз гравець футбольної академії угорської “Кішварда” Олександр Боровський, який вважає, що трибуни потрібно зробити у першу чергу, адже приходять і батьки спортсменів і просто глядачі.

Підписуйтеся на наші новини:

Схожі записи

В Ірпені на День відкритих дверей запрошує коледж економіки та права

Тренування з адаптивного спорту для ветеранів відбулося у Миронівці. Відео

Першокласникам з Миронівщини фонд МХП Громаді подарував шкільне приладдя

Напишіть коментар