-2.2 C
Київ
20.02.2024
Велика Димерка Економіка Суспільство

На заводі Кока-Кола на Київщині встановили рекорд України

Мільйон пляшок Coca-Cola, виготовлених на благодійність в Україні, зареєстровано в Національному Реєстрі Рекордів України, – повідомляє «Київський регіон».

Національний Реєстр Рекордів України підтвердив, що мільйон півторалітрових пляшок Coca-Cola зі спеціальною позначкою на етикетці «Для тебе», виготовлених на благодійність компанією «Кока-Кола Беверіджиз Україна», є найбільшою кількістю розливних напоїв, вироблених для доброчинності в Україні.

Більше у відео Євгена Цяпенка з місця реєстрації рекорду:

Рекорд офіційно внесено до Національного Реєстру Рекордів України. Він є частиною масштабної програми гуманітарної допомоги українцям від Системи Компаній Кока-Кола.

«Мільйон півторалітрових пляшок Coca-Cola «Для тебе» подарували родинам, які опинилися у скрутному становищі в Україні, зокрема в прифронтових громадах, і тим, кому довелося покинути свої домівки. Ми хотіли принести маленьку частинку свята, щоб потішити їх та нагадати, що ми ніколи про них не забуваємо.

Ми також хотіли б подякувати Українському Червоному Хресту, Карітас Україна, Благодійному фонду «МРІЯ» та Siobhan’s Trust, а також працівникам Кока-Кола, які допомогли зробити цей рекорд реальністю», – зазначив Андрій Бублик, директор з корпоративних зв’язків та сталого розвитку «Кока-Кола Беверіджиз Україна».

«Соціально відповідальний бізнес в Україні у цей найважчий для суспільства час підтримує тих людей, які найбільше цього потребують, надає гуманітарну допомогу під час війни – саме так чинить Кока-Кола – її партія з мільйона пляшок визнана нами найбільшою в Україні партією напоїв, виготовленою спеціально з благодійною метою», – заявила керівниця Національного Реєстру Рекордів України

Лана Вєтрова.

партія з мільйона пляшок є найбільшою

в Україні партією напоїв, виготовленою

спеціально з благодійною метою – Лана Вєтрова

А експерт Національного Реєстру Рекордів України Віталій Зорін відзначив зразкову організацію підрахунку з боку компанії «Кока-Кола Беверіджиз Україна»: «У нас є всі дані аж до транспортних накладних на кожну фуру з благодійною продукцією. Тому цей мільйон пляшок зафіксовано як треба і таку організацію підрахунку ми будемо ставити за приклад  наступним рекордсменам».

Представники Національного Реєстру Рекордів України були залучені з перших відвантажень продукції для благодійності. У нас система працює абсолютно прозоро і тому справді надавалася вся звітність і робота з експертами була побудова дуже ефективно і жодних проблем не виникало», – підкреслив у коментарі «Київському регіону» Андрій Бублик, директор з корпоративних зв’язків та сталого розвитку «Кока-Кола Беверіджиз Україна».

Починаючи з 24 лютого 2022 року, Система Компаній Кока-Кола спільно з Фундацією Кока-Кола виділили українцям благодійну допомогу на суму понад 35 млн доларів. Зокрема, 70 тисяч продуктових наборів з найнеобхіднішим базовим складом продуктів, 5 тис. постільних комплектів із теплими ковдрами, понад півсотні потужних електрогенераторів для освітніх, медичних, гуманітарних установ та закладів і 45 мобільних котелень, що працюють на газу та дизелі й зігрівають міста і села в зимовий період. Крім того, Кока-Кола відбудовує зруйнований дитячий садок у селі Богданівці Броварського району Київської області.

 

#КиївськаОбласть #КокаКола #РекордУкраїни

Підписуйтеся на наші новини:

У Таращі задоволені співпрацю з польською благодійною організацією

Реформа управління відходами. Що чекає на громади Київщини

 

Схожі записи

На Київщині поліція попередила замовне вбивство адвоката

Помер засновник музею трипільської культури Олександр Поліщук

Суд підтримав право чоловіка на пай у справі проти Гайшинської сільської ради

Напишіть коментар