16.5 C
Київ
16.05.2024
Бориспіль ФДМУ

ФДМУ виставив на приватизацію завод «ПентоПак», конфіскований у російсько-грецького олігарха

Через систему «Прозорро.Продажі» можна приватизувати державні об’єкти нерухомості. Так кошти потраплять до держбюджету, а ви знайдете простір для бізнесу.

Фонд держмайна України проведе онлайн-аукціон з приватизації заводу «ПентоПак». Йдеться про продаж 100% акцій підприємства (48 000 штук). Об’єкт розташований у Борисполі на вулиці Броварській, 5. 

Як повідомили у ФДМУ, це — перший випадок продажу підсанкційного заводу. ПрАТ «ПентоПак» конфіскували на користь держави у родини російсько-грецького олігарха Івана Саввіді, який підтримує агресію РФ. 

Завод забезпечує повний цикл виробництва упаковки для м’ясної продукції. Його стартова ціна — понад 203 мільйони гривень

Серед основних активів підприємства: майновий комплекс — більш ніж 6 тисяч квадратних метрів (офіс, виробничі корпуси, склад, гараж та ін.); земельна ділянка — понад 6 гектарів; обладнання й транспорт. 

Завод співпрацює з відомими українськими брендами та експортує продукцію до понад 30 країн світу. Він зберіг 193 робочі місця й не має заборгованостей із зарплати та перед бюджетом, зазначили у ФДМУ.

Завод співпрацює з відомими

українськими брендами та експортує

продукцію до понад 30 країн світу

Аукціон з приватизації заводу проведуть 31 травня, охочі можуть змагатися за лот та робити свої ставки до 30 травня. 

У Фонді держмайна України заявили, що кошти від продажу «ПентоПак» спрямують на відбудову нашої держави. 

Так, з вересня 2022 року від приватизації державного майна через «Прозорро.Продажі» вдалось залучити 5,7 мільярда гривень. 

Цю статтю створено завдяки підтримці американського та британського народів через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) та Управління закордонних справ, Співдружності та розвитку (UKaid). Погляди та думки авторів, висловлені у цих публікаціях, не обов’язково відображають погляди USAID, уряду США, UKaid або уряду Сполученого Королівства.

Схожі записи

На Київщині громади не здатні самі організувати місцеві пожежні команди

“Слуга народу” задіює важку артилерію

На Київщині продовжують облаштування вогневих споруд. Фото

Напишіть коментар