18.2 C
Київ
13.06.2024
Київський регіон Футбол

Футбольна команда з села на Обухівщині буде грати у Першій професійній лізі

За результатами чемпіонату Другої ліги України з футболу футбольний клуб “Дружба” з села Мирівка виборов право підвищитися у класі змагань і вже цього року зіграє у Першій професійній лізі.

У центральному матчі ігрового дня ФК “Дружба” здобула перемогу над ФК “Скала 1911” з рахунком 1:0. Відтак колектив з Київщини обійшов ЮКСУ та здобув золото чемпіонату, а з ним – пряму путівку до Першої ліги.

ФК “Дружба” представляє село Мирівку Обухівського району Київської області, хоча домашні матчі проводить на міському стадіоні сусіднього Кагарлика. Заснована команда ще у 1961 році та довгий час сільський колектив виступав у турнірах тодішнього Кагарлицього району.

Нова епоха у клубі розпочалася з 2019 року. Минулого сезону клуб посів перше місце у Аматорському чемпіонаті України та отримав професійний статус. Також у сезоні – 2022/23 “Дружба” здобула Кубок України серед аматорів.

ФК “ЮКСА” з села Тарасівки Фастівського району Київської області та ФК “Звягель” з однойменного міста на Житомирщині посіли друге та третє місця. Тепер вони зіграють перехідні матчі з представниками Першої ліги – ФК “Хуст” та ФК “Металург” з Запоріжжя.

Схожі записи

Затриману на Київщині колаборантку засуджено до 8 років

У Києві відбулася форум-вистава за історією переселенки з Харкова

На Київщині будуть рятувати річку Рось

Напишіть коментар