19.2 C
Київ
12.06.2024
Волонтерство Тараща

Волонтери з Таращі пропонують ідеї для реконструкції головного парку громади

У рамках Хакатону від IRS 100 ідей для міст волонтери у Таращанській громаді пропонують ідеї для реконструкції головного парку громади з влаштуванням зон відпочинку та розваг для усіх груп населення, – повідомляється на фейсбук-сторінці IRS.

Даний парк, який розташований на трав’янистому настилі з деревами, буде перетворений у сучасне місце для відпочинку та розваг. Проект передбачає будівництво центру дозвілля, літнього амфітеатру, скейт-парку, тенісного корту, кафе, сувенірних прилавків, туалетів, дитячого майданчика та двох мотузкових містечок.

Головна ідея розробки полягає у створенні комфортних зон для відпочинку людей будь-якого віку, як у самому центрі парку, так і за його межами. Всі зони виконані в єдиному архітектурно-сучасному стилі з використанням високоякісних та енергозберігаючих матеріалів.

Центр дозвілля має каркасно-монолітну конструктивну систему з металевими колонами, монолітними перекриттями та сходовими клітинами. Містки через атріум також будуть монолітними. Додатково, передбачено два панорамних ліфта, які з’єднують поверхи та відкриваються на містках через атріум.

Автори ідеї:

  • Архітектори: Климюк Дарина, Максимчук Олексій, Старченко Антоніна, студенти Київський національного університету будівництва і архітектури.
  • Куратор, Керівник проектів, Архітектор: Акопнік Світлана, доцент кафедри теорії архітектури Київський національного університету будівництва і архітектури.

Підписуйтеся на наші новини:

 

На території Таращанської громади з’явилася Алея Слави. На жаль, вже не перша, адже незалежність нашої держави, зі зброєю в руках, захищає не одна тисяча жителів Таращанщини.

Відео обов’язкове для перегляду, щоб не забувати завдяки кому ми живемо:

Поливаний понеділок у Таращі відзначили Великоднім концертом. ВІДЕО

У Макарові лікарі “Охматдит” обстежили дітей, які втратили батьків під час війни

У Таращанській громаді відкрили сучасний дитячий ігровий комплекс

 

Підписуйтеся на наші новини:

Схожі записи

На Обухівщині жінка самостійно утримує притулок для 150 тварин

Порошенко закупив партію безпілотників та передав ЗСУ

У Гостомелі волонтери безкоштовно стериалізували тварин

Напишіть коментар