15.3 C
Київ
03.06.2020
Кагарлик Миронівка Ржищів Селищна рада

Вибухонебеспечні предмети виявили поблизу Ржищева

9 вибухонебезпечних предметів часів Другої світової війни були виявлені у селі Балико-Щученкка (Кагарлицький район) та Ходорів (Миронівський район) – повідомляється на сайті ГУ ДСНС України у Київській області.

Вибухонебеспечні предмети виявили поблизу Ржищева

Знешкоджувати їх прибули спеціалісти ДСНС з Білої Церкви, які успішно впоралися із непростим завданням шляхом підриву у завчасно визначеному кар’єрі.

 

“Київський регіон” вже повідомляв, що  у Боярці відбулось урочисте відкриття нового Центр надання адміністративних послуг міста Боярка – У Боярці сьогодні відкрили ЦНАП

Реалізація проекту стала можливою  за підтримки ULEAD з Європою: створення ЦНАП та міської ради Боярки.

Вже зараз доступно 89 адмінстративних послуг, включно з оформленням закордонних біометричних паспортів та паспортів громадян України нового зразка (ID-картка).

Нагадуємо, що завтра У Борисполі відбудеться фінал конкурсу краси о 17:00 годині у міському Будинку культури відбудеться грандіозний фінал конкурсу краси «Міс Бориспіль – 2019» – повідомляє Юлія Мирошниченко.

За почесний титул головної красуні міста боротимуться 7 найгарніших дівчат з Борисполя. Організатори заходу Управління культури, молоді та спорту БМР заклкають всіх долучайтися до яскравого і грандіозного свята краси та завітати до БК за адресою вул. Сергія Обрашка,1.

 

Вадим Колесник

#КиївськийРегіон

фото з сайті ГУ ДСНС України у Київській області

Схожі записи

У Миронівці вже тиждень не працює флюорографічний апарат

Після прийняття Генплану Чабанів почалися метаморфози з земельними ділянками

У Ржищеві загинув чоловік: він упав з кручі над Дніпром

Напишіть коментар