21.5 C
Київ
18.06.2024
Бровари Міська рада

У Броварах двічі за рік перейменовують одну й ту саму вулицю

Не пройшло й року як мешканці вулиці Гостомельсткої у Броварах просять знову змінити назву вулиці, – повідомляють Brovarymedia.

З попереднього тексту вам вже зрозуміло, що ця вулиця була перейменована лише у минулому році. Вже завтра 8 березня о 10-00 відбудеться засідання топонімічної комісії з розгляду цього питання.

До 2022 року вулиця мала назву російського поета Некрасова. Цю назву рішенням міської ради, в рамках дерусифікації була перейменована на Гостомельську.

Маємо чіткий “відгомін” численних порушень процедури перейменування вулиць в минулому році, адже тоді спочатку рішення про перейменування вулиць раптово та без жодних обговорень ухвалив виконком міської ради. І на власний розсуд обрав назву вулиці “Солов’їна”.

Вже потім сесія ухвалила остаточне рішення та присвоїла вулиці назву “Гостомельська”. Тоді по кільком вулицям – вже ПІСЛЯ тривалих дискусій на топонімічній комісії і ВСУПЕРЕЧ рішенням комісії – рішення на сесії ухвалювалися “з голосу”, – нагадують у Brovarymedia.

Тепер мешканці просять

надати вулиці назву “Солов’їна”

Це є яскравим свідченням, що роботу топонімічної комісії критикували не безпідставно. На жаль, маємо наслідки такої “роботи”, – підсумовують у Brovarymedia.

Головне фото – скріншот з відео ютуб-каналу Громадський Захист Київщини.

Підписуйтеся на наші новини:

У Миронівці аграрна компанія зливає небезпечні відходи виробництва людям у городи. ВІДЕО

 

Схожі записи

У Фастові створюють наглядову раду для районної лікарні

У Броварах оголосили тендер на заходи по стерилізації тварин

У Борисполі скаржаться на непрацюючий світлофор

Напишіть коментар