18.7 C
Київ
17.06.2024
Київський регіон ФДМУ

Пост ДАІ, будинок культури та майновий комплекс: які об’єкти нерухомості на Київщині виставили на онлайн-аукціони

Приватизація державного майна через електронну торгову систему «Прозорро.Продажі» допомагає під час війни заробляти гроші до державної казни. А кошти від приватизації комунальної власності наповнюють бюджети громад. Органи місцевого самоврядування та держава постійно виставляють на електронні торги майно, яким не користуються, а підприємці можуть його придбати для власних потреб.

Яку нерухомість на Київщині можна приватизувати?

  • Регіональне відділення Фонду державного майна України по Київській, Черкаській та Чернігівській областях пропонує охочим приватизувати єдиний майновий комплекс державного підприємства «Український інститут сільськогосподарських аерофотогеодезичних вишукувань». 

Знаходиться об’єкт оренди у місті Бровари на вул. Воїнів-афганців, 5. До складу входять: дві адміністративних будівлі, гараж, господарський сарай та огорожа. Оглянути об’єкт можна у робочі дні з 9 до 16 години. Стартує вартість приватизації зі 122 тисяч гривень. Цінові пропозиції від охочих позмагатися прийматимуть до 25 грудня, онлайн-аукціон в системі «Прозорро.Продажі» запланований на 26 грудня.

  • У Білоцерківському районі можна приватизувати будівлю поста ДАІ в смт Володарка на вулиці Зарічна, 100е. Селище Володарка є центром територіальної громади, до якої входять 35 населених пунктів. Через селище проходять два автошляхи регіонального значення.

Щодо об’єкта приватизації, то йдеться про комунальну нежитлову будівлю загальною площею майже 50 квадратних метрів. Пост, збудований у 1988 році, має два поверхи і перебуває в задовільному технічному стані. Під’єднаний до електромережі. Стартова вартість – 186,4 тисяч гривень. Заявки на участь у торгах можна подавати до 26 грудня, електронні торги відбудуться 27 грудня.

  • У селі Рачки Білоцерківського району виставили на приватизацію місцевий будинок культури на вул. Лісова, 1А. Село також входить до Володарської селищної громади. Загальна площа – менш як 39 квадратних метрів. Одноповерхова цегляна будівля, зведена у 1972 році, електрифікована, перебуває в задовільному технічному стані.

Онлайн аукціон в державній системі «Прозорро.Продажі» відбудеться 27 грудня. Стартова вартість об’єкта — понад 130,5 тисяч гривень, цінові пропозиції від потенційних власників приймаються до 26 грудня.

Як відбуваються електронні торги в системі «Прозорро.Продажі»?

Щоби приватизувати об’єкт державної або комунальної власності, потрібно зареєструватися на одному з майданчиків, акредитованих у електронній торговій системі «Прозорро.Продажі», та підготувати необхідний пакет документів. Далі варто подати заявку на участь і запропонувати свою ціну. Також учасники аукціону повинні оплатити гарантійний (20% від стартової ціни лота) і реєстраційний (1340 грн) внески. Для переможця аукціону гарантійний внесок зараховується в оплату за актив, ціна продажу якого визначається на електронних торгах.

За оновленнями на ринку об’єктів приватизації можна стежити у телеграм-каналі ФДМУ, на сторінці ФДМУ у Facebook та на сторінці Прозорро.Продажі у Facebook.

*Цю статтю створено завдяки підтримці американського та британського народів через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) та Управління закордонних справ, Співдружності та розвитку (UKaid). Погляди авторів, висловлені у цих публікаціях не обов’язково відображають погляди USAID, уряду США, UKaid або уряду Сполученого Королівства.

#КиївськаОбласть #ФДМУ #ПрозорроПродажі

Підписуйтеся на наші новини:

У Таращі задоволені співпрацю з польською благодійною організацією

Реформа управління відходами. Що чекає на громади Київщини

Схожі записи

ФДМУ виставив на приватизацію завод «ПентоПак», конфіскований у російсько-грецького олігарха

На Київщині будуть рятувати річку Рось

У Києві реабілітують “дітей війни” з надвисоким ПТСР

Напишіть коментар