13 C
Київ
25.05.2024
Київська обласна рада Київський регіон

У Київській облраді ініціюють звільнення голови КОР Наталії Гунько

Вже за тиждень 8 травня у Київській обласній раді може змінитися керівництво ради. Велика кількість депутатів КОР незадоволена роботою на посаді голови обласної ради Наталії Гунько і пропонують розглянути на сесії питання її відставки.

Депутати вважають, що Наталія Гунько, як голова Київської обласної ради “не спроможна належним чином виконувати завдання, які перед нею ставлять депутати КОР та загалом суспільство”.

Також Наталії Гунько депутати дорікають, що людина на її посаді має виконувати не лише адміністративні функції, а і мати бачення розвитку Київщини, пропарадувати ідеї, відстоювати інтереси громад на державному і міждержавному рівні. Свою пропозицію депутати КОР виклали у відповідному листі:

Наталія Гунько на це відреагувала публікацією у фейсбуці, де зазначила що: “вся подібна інформація – це маніпуляції тих політичних сил, які не дивлячись на воєнний стан в країні, намагаються всіма доступними методами здійснити переворот в обласній раді.” Підтвердженням своїх слів Наталія Гунько вважає факт спільного подання фракції «Європейська солідарність», та фракції «За майбутнє» про її звільнення посади Голови Київської обласної ради від 24 березня 2023року (Вхідний №08-04/Ко-346).

Але як би не намагалася Наталія Гунько прикрити дискусійні моменти у своїй роботі прив’язкою до політичних процесів, депутати постійної комісії Київської обласної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, законності, правопорядку, взаємодії з правоохоронними органами та запобіганню корупції розглянули й одноголосно підтримали проєкт рішення КОР «Про звільнення Гунько Н.І. з посади голови Київської обласної ради VIII скликання» для подальшого його розгляду на найближчій сесії облради.

Комісією також було розглянуте питання щодо заслуховування звіту голови Київської обласної ради за 2022 рік. На минулій профільній комісії вже було розглянуто й підтримано з винесенням на розгляд депутатського корпусу звіту голови за минулий рік. Дане питання було включено до порядку денного чергової 16 сесії, яка відбулася 21 березня. Однак, на президії КОР його було знято у зв’язку з відсутністю Наталії Гунько, як доповідача. Відповідно до Закону про місцеве самоврядування, та на вимогу однієї третини депутатів, а таке звернення вже зареєстроване в Київській обласній раді, голова зобов’язана прозвітувати про свою діяльність за 2022 рік.

Проєкт рішення «Про звільнення Гунько Н.І. з посади голови КОР» сьогодні, серед інших питань, розглядала і інша комісія КОР – з питань бюджету та фінансів, але зазначене питання не набрало достатньої кількості голосів серед членів постійної комісії.

#КиївськаОбласть

Підписуйтеся на наші новини:

Лікарня у Фастові може потрапити під скорочення

Сьогодні у Фастівської громади з’явився шанс зберегти свою районну БЛІЛ у звичному форматі, отримавши статус кластерної лікарні.

“Київський регіон” ретельно висвітлював ініціативи частини депутатів Фастівської міськради по збереженню статусу Фастівської БЛІЛ та, на диво, безініціативної позиції з цього питання мера міста Михайла Нетяжука.

Як зазначила у своїй публікації депутатка Фастівської міськради Мирослава Смірнова – після звернення депутатів Фастівської міської ради та вагомої підтримки представників обласної ради Київська обласна військова адміністрація таки внесла Фастівську БЛІЛ до списку кластерних лікарень.

  • Дякуємо представникам області за підтримку. Тепер рішення за МОЗ. Маємо надію, що Міністерство охорони здоров‘я дослухається до даної пропозиції та визначать нашу лікарню спроможною, – зазначила Мирослава Смірнова.

Слід зазначити про вагому роль у збереженні лікарні заступниці голови Київської обласної ради Тетяни Семенової. Саме вона наполягла, щоб на нараді у КОДА було підтримано її пропозицію щодо створення двох кластерних лікарень на території Фастівського району – у Фастові та Боярці.

Заступниця голови Київської обласної ради Тетяна Семенова

Також, під час наради Тетяна Семенова зазначила, що зараз прийшов час для всіх громад піклуватися про свої медичні заклади не на словах, а реальними справами. Тому що роботи Фастівської лікарні питання є не лише у жителів міста, а і у правоохоронців.

  • У тих громад, де місцева влада вкладала в медичне обладнання, піклувалися про кадри: приймали та утримували інтернів, приймали програми розвитку лікарень – ніяких питань стосовно їх майбутнього не виникало, – підкреслила Тетяна Семенова.

Ще однією районною лікарнею, у якої є можливість зберегти свій статус не завдяки конструктивним діям місцевої влади, а завдяки залученню депутатів Київської обласної ради стала Обухівська БЛІЛ. Ще тиждень тому інформація була однозначна і досить сумна для міст Обухів та Українка, адже статус кластерної вже “залізобетонно” був закріплений за Васильківською БЛІЛ.

Для жителів Обухова і Українки, на території яких розташовані дві частини Обухівської БЛІЛ цей факт був особливо прикрим, адже всі розуміли, що незначне відставання від Васильківської БЛІЛ виникло внаслідок неадекватних суперечок між керівництвом та депутатськими корпусами Обухова та Українки. І поки керівники двох міст сварилися, потенціал і частини лікарні в Обухові і, особливо, частини лікарні в Українці втрачався.

Це б додало мешканцям навколишніх громад чимало труднощів з отриманням медичних послуг, але на їх щастя у ситуацію втрутився депутат обласної ради Георгій Цагареішвілі, який особисто зміг пролобіювати питання надання кластерної лікарні і Обухівській БЛІЛ.

Відключатимуть світло на Київщині: ДТЕК проводитиме ремонтні роботи

Також слід відзначити і конструктивну роль по врегулюванню цього питання і заступника голови КОДА Віталія Власюка. Тепер якщо ніщо не завадить, в Обухівському районі статус кластерної отримає і Васильківська і Обухівська БЛІЛ.

#КиївськаОбласть

Підписуйтеся на наші новини:

На відео один з проєктів відновлення Бородянки – реконструкція місцевого інклюзивно-ресурсного центру, який реалізується посольством Швейцарії в Україні спільно з DECIDE :

Сьогодні центр надає послуги для більш як 200 дітей з особливими освітніми потребами. Їхня кількість постійно зростає через війну. Щоб надавати якісні послуги в таких умовах, проєкт DECIDE організував для фахівців ІРЦ програму підвищення кваліфікації. Так, 21 фахівець (консультант) ІРЦ із Бородянської територіальної громади та сусідніх громад успішно пройшли програму «Відновлення спроможності інклюзивно-ресурсних центрів забезпечувати якісні послуги у територіальних громадах, що постраждали від війни».

Про роботу Київської обласної екстреної медичної допомоги у режимі 24/7, про важкі приклади спілкувалися працівники екстреної допомоги з окупантами  дивіться в інтерв’ю журналіста “Київського регіону” Євгена Цяпенка.

#КиївськаОбласть

Підписуйтеся на наші новини:

Екскерівника Держрибагентства Київщини Мухіна підозрюють у злочині

Жителів Фастова сколихнула інформація стосовно майбутнього місцевої районної лікарні. ВІДЕО

Схожі записи

Губернатор Київщини Олексій Кулеба зібрав термінову нараду

У кожній громаді Київщини створять пожежно-рятувальні підрозділи

Два держреєстратори з Київщини працювали на ворога

Напишіть коментар