13 C
Київ
25.05.2024
Київський регіон КОДА Новини Підприємництво Тараща

У Таращі залучили 15 млн доларів інвестицій у переробне підприємство

В місті Тараща компанія ТОВ «Мʼясопереробне підприємство «Агроторговий дім», яку очолює директор Ігор Тютюшкін, презентувала свої виробничі потужності світового рівня.

Це нові можливості для мʼясопереробної галузі України, які включають в себе ряд ключових аспектів:

  • залучення інвестицій в умовах війни;
  • експорт м’ясної продукції, а не ВРХ до країн Близького Сходу;
  • надання високоякісних послуг із забою до 300 голів/добу ВРХ місцевим фермерам;
  • 300 нових робочих місць для населення України.

Докладніше у відео з місця події журналіста “Київського регіону” Євгена Цяпенка:

Участь у заході взяли голова Таращанської міської ради Михайло Кривошеєв, заступник голови Київської обласної державної адміністрації Леся Карнаух, голова Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики Олександр Гайду, перший заступник міністра агрополітики Тарас Висоцький, заступник Апостольского нунція в Україні Монсеньйор Йосиф, голова Меджлісу Кримськотатарського народу Рафат Чубаров, Надзвичайний і повноважний посол України в Лівані (2016-2022) Ігор Осташ та інші.

Директор компанії ТОВ «Мʼясопереробне підприємство «Агроторговий дім» Ігор Тютюшкін

Михайло Кривошеєв привітав підприємство з відкриттям і відзначив його значний внесок у розвиток громади. Він наголосив, що ця подія є важливим кроком у сприянні економічному росту та підвищенню соціального статусу нашої громади.

Міжнародні інвестори довірилися Таращанській громаді і для нас це знаково. Ми на своєму прикладі хочемо показати, що Україна працює і функціонує. Ми віримо у перемогу і готові до співпраці з усіма інвесторами, які готові працювати на наших теренах, – запевнив мер Таращі Михайло Кривошеєв.

голова Таращанської міської ради Михайло Кривошеєв

Унікальність цього підприємства в тому, що воно відновлено під час війни. В цей складний для України час до нас прийшли одні з найпотужніших м’ясних компаній Близького Сходу, – розповів  посол України в Лівані (2016-2022) Ігор Осташ.

Надзвичайний і повноважний посол України в Лівані (2016-2022) Ігор Осташ

Київщина, як і кожна з областей України, має свою смарт-спеціалізацію в сфері економіки. Для Київщини це переробна харчова промисловість. Тому це – серце економіки Київської області. А кожне нове створене робоче місце під час війни – це наш спільний внесок у перемогу, – впевнена заступник голови Київської обласної військової адміністрації Леся Карнаух.

Заступник голови Київської обласної військової адміністрації Леся Карнаух

Під час заходу присутні були запрошені на огляд сучасного приміщення підприємства, обладнаного за останніми технологічними стандартами. Учасники отримали можливість зазирнути всередину цього інноваційного підприємства і переконатися в високій якості та продуманому підході до виробництва, які дійсно відповідають сучасним стандартам і вимогам ринку.

Це підприємство, за власної ініціативи, зараз допомагають своєю продукцією українським воїнам мусульманам. Ми радіємо приходу кожного нового інвестора в Україну і намагаємося їх зацікавити і показати, що наступним кроком для них може бути Крим, який ми обов’язково звільнимо, – розповів “Київському регіону” голова Меджлісу Кримськотатарського народу Рафат Чубаров.

голова Меджлісу Кримськотатарського народу Рафат Чубаров

ДОВІДКА:

ТОВ «МП Агроторговий дім» спеціалізується на забої та обвалюванні телятини та яловичини з відповідністю сертифікатам HACCP та HALAL. На підприємстві утримується власне поголів’я ВРХ у кількості 15 000 голів. Підприємство виробляє м’ясо телятини та яловичини, яке доступне як охолоджене, так і заморожене, обвалене та без кісток у вакуумному пакуванні та субпродукти.

ТОВ «МП Агроторговий дім» спеціалізується на забої та обвалюванні телятини та яловичини з відповідністю сертифікатам HACCP та HALAL

На підприємстві проводиться вертикальна технологія обвалювання по Аргентинській технології, що забезпечує мінімальний контакт м’яса з людиною та дотримання температурного режиму до +4°C. Вся продукція після обвалювання та жилування вакуумується в пакети Sildair і проходить через металодетектор, термоусадку та піддається, шоковому, заморожуванню при -45 С, що дозволяє скоротити термін заморожування і дає змогу зберегти структуру м’яса.

Як вже раніше повідомлялося у телеграм-каналі “Київський регіон” – у Таращі вшановували та висловлювали слова вдячності Захисникам та Захисницям України, які щодня стоять на захисті нашої держави, наших цінностей і свободи, суверенітету та територіальної цілісності. ВІДЕО:

#КиївськаОбласть #Тараща #ATD

Підписуйтеся на наші новини:

КОЛИ НЕ ПАМ‘ЯТАЮТЬ МИНУЛЕ, ТО РОБЛЯТЬ ПОМИЛКИ НА МАЙБУТНЄ

Урок Бабиного Яру – це те, що світ був байдужим до теми Холокосту, – заявив Головний рабин України Моше Асман в ексклюзивному коментарі журналісту “Київського регіону” Євгену Цяпенку.

Коли почалася Друга Світова війна, багато хто думав, що біда пройде мимо них. На жаль, це закінчилося тисячами “бабиних ярів” по всій Європі та мільйонами людських жертв, – розповів Моше Асман сьогодні на Дні пам’яті та скорботи у Бабиному Яру.

ВІДЕО:

Сьогодні росія веде війну проти України та вбиває українців різних національностей. Гинуть українці і росіяни, і євреї, і татари. Войну легко почати, але важко закінчити. А потім закінчується такими Бабиними Ярами, – наголошує Головний рабин України.

Сьогодні росія вбиває українців різних

національностей – моше асман

Тому ми маємо зробити все можливе, щоб перемогти, щоб Україна перемогла і щоб настав мир.  Я кажу це по всьому світу, багато виступаю і кажу – люди, не втомлюйтеся від цього! Це наша спільна справа, щоб зупинити цю трагедію та вбивство ні в чому не винних людей, – впевнений Моше Асман.

#КиївськаОбласть #БабинЯр

Підписуйтеся на наші новини:

У Бородянці заявляють про тиск зі сторони народної депутатки – нагадаємо, що колишній голова Олександр Сахарук відновився на своїй посаді тільки після деокупації пару місяців тому.

У Бородянці заявляють про тиск зі сторони народної депутатки

Як стверджує сайт “Погляд”, “замість того, щоб знайти діалог з депутатами та почати відбудовувати постраждалу від російської окупації громаду, Сахарук разом із народною депутаткою Ольгою Василевською-Смаглюк розпочали щоденну політичну травлю секретаря селищної ради Георгія Єрка, адже Єрко заважає цій групі розкрадати кошти на відновлення”.

Стартувала кампанія для психологічної підтримки дітей в укриттях – більше інформації у новині на нашому сайті:

Стартувала кампанія для психологічної підтримки дітей в укриттях

На Київщині відбувся мистецький пленер. ВІДЕО

На Київщині відбувся мистецький пленер. ВІДЕО

ПОЖЕЖНА ОХОРОНА

ПРО ЯКУ ВИ НЕ ЗНАЛИ

“Київський регіон” в рамках медіапроєкту #наші буде і надалі розповідати про роботу та потреби таких рятувальників.

Відео Євген Цяпенко, “Київський регіон”:

Більшість громад не можуть самі організувати та фінансувати пожежні команди та потребують допомоги, в тому числі і зі сторони керівництва Київської області.

На сьогодні у Київській області функціонує лише 44 місцеві пожежні команди зі 124-х необхідних. І їхні можливості вкрай обмежені. Недостатня кількість персоналу на чергуваннях, застаріла техніка, нестача оснащення, спецодягу та засобів зв’язку змушує наших героїв-пожежників робити надскладні зусилля, аби справлятися з непростими викликами, які диктує війна.

#КиївськаОбласть #Сеньківка #БориспільськийРайон #рятувальники

Підписуйтеся на наші новини:

Схожі записи

Проєкт обслуговування 480 відеокамер на Київщині відправили на доопрацювання

Власнику міні-зоопарку на Обухівщині загрожує кримінальна стаття

У Київській облраді намагаються врятувати комунальні медзаклади

Напишіть коментар