-7.4 C
Київ
05.12.2022
Київська обласна рада КОДА

Обласні цільові програми Київщини досі не отримали фінансування

Київська область досі не має головного фінансового документа – річного бюджету. Причиною тому стало те, що облдержадміністація досі не надала облраді проект бюджету з урахуванням усіх необхідних правок, – повідомляє “Київський регіон”.

“Сказати, що обласна рада та депутати занепокоєні чи стурбовані, – це значить нічого не сказати. Обласні заклади спорту, пластовий центр, театр Саксаганського та оркестр, центр допомоги учасникам АТО/ООС та їхнім сім’ям й інші не забезпечені зарплатами. Обласні цільові програми досі без фінансування. Київська обласна рада донині не отримала проект бюджету від облдержадміністрації з урахуванням правок та зауважень обласних депутатів, на яких ми наполягаємо”, – розповіла заступниця голови Київської обласної ради Тетяна Семенова.

Семенова відзначає, що в запропонованому попередньому проекті бюджету були враховані не всі проблеми обласних закладів. Наприклад, не заплановано жодної копійки на потреби обласного онкодиспансеру, який розташований у Білій Церкві та потребує ремонту, нового обладнання і меблів. А на обласний театр знову передбачено лише 15 млн грн при потребі в майже 30 млн грн.

Власне, через це та ще низку зауважень проект бюджету і відправили на доопрацювання в КОДА, проте нового варіанту головного фіндокумента від обласної адміністрації і досі не отримали.

“Голосувати ми, звісно, готові. І 10 січня Київська обласна рада направила чергового листа до КОДА із проханням терміново надати необхідний пакет документів. Наскільки мені відомо, голова облдержадміністрації Василь Володін наразі перебуває у відпустці, з якої має повернутися 17 січня 2022 року. Тому і нам, і усій Київщині тим часом залишається тільки чекати проект бюджету та проекти обласних цільових і комплексних програм з урахуваннях усіх правок депутатського корпусу обласної ради”, – додала заступниця голови облради.

Підписуйтеся на новини Telegram-каналу “Київський регіон” тут: https://bit.ly/3a1JE4L

На отруйний сморід від виробництва скаржаться у селі на Ржищівщині – дивіться відео “Київського регіону” з розслідуванням причин.

Підписуйтеся на новини Telegram-каналу “Київський регіон” тут: https://bit.ly/3a1JE4L

#КиївськаОбласть #Київщина #КиївськийРегіон #КиївськаОбласнаРада #НовиниКиївщини #НовиниКиєва #Київ #КМДА #ТетянаСеменова #ВасильВолодін #бюджет #онкодиспансер #відсутністьфінансування #фінансування #обласналікарня #лікарня #новеобладнання

 

Схожі записи

Київщина значно відстає від інших регіонів України за темпами створення ОТГ

На Васильківщині створили природний заповідник, який збереже ліс

На Київщині визначають лікарні, які прийматимуть гелікоптери екстреної медичної допомоги

Напишіть коментар