21.5 C
Київ
19.06.2024
Збережемо ліс

На Київщині офіційно з’явився природний ліс – WWF-Україна

ДП “Тетерівський лісгосп” погодило висновок про належність двох лісових ділянок до природних лісів, ідентифікованих WWF-Україна 2018 року, – повідомляє “Київський регіон” з посиланням на публікацію Всесвітнього фонду природи WWF-Україна.

Це ділянки площею у 44,1 гектара, у межах ландшафтного заказника місцевого значення “Яхнівський”, на яких зростає одне з найбільших угруповань ялівцю звичайного. Відтепер, на цих ділянках заборонені всі види рубок і лісова екосистема максимально захищена.

Як бачимо, цінні ліси знаходяться не лише в Карпатах. На Поліссі збереглися ділянки природних лісів, наближених до пралісів. Особливістю цінних лісів Полісся є те, що більшість з них знаходяться на вологих або заболочених територіях і представлені вільховими, березовими й сосновими лісами. Тут можна побачити казкові соснові бори та таємничі вільхові болота, де вік дерев сягає 200 років.

На Київщині ідентифікували 15 ділянок природних лісів площею 149,6 га

У межах Київської області експерти WWF-Україна ідентифікували 15 ділянок природних лісів загальною площею 149,6 га. Наразі тривають роботи з надання їм охоронного статусу.
Від початку 2021 року за сприяння WWF-Україна було створено 47 пралісових пам’яток природи в Закарпатській, Чернівецькій та Волинській областях загальною площею 5406,7 га.
Три пам’ятки серед новостворених є поліськими, у межах Маневицького лісового господарства, площею у 95,5 га. Хочеш захищати ліси разом з WWF-Україна?

Приєднуйся до кампанії та допоможи нам зберегти цінні ліси України.

На фото: природний ліс в межах ландшафтного заказника місцевого значення “Яхнівський”, ДП “Тетерівське лісове господарство”

Раніше “Київський регіон” повідомляв, що ухвалення нового зонування Обухова призведе до вирубки 18 га лісу:

Читайте також у публікації “Київського регіону” про те, що у Вишгороді відкрилася виставка про затоплені села Київського моря.

Підписуйтеся на новини Telegram-каналу “Київський регіон” тут: https://bit.ly/3a1JE4L

Раніше “Київський регіон“ вже повідомляв, що на сесії Київської облради перерозподілили чверть мільярда гривень, а за інформацією заступника голови Київської обласної ради Тетяни Семенової склалася критична ситуація з фінансуванням некомерційних медичних закладів області, яку терміново потрібно виправляти.

#КиївськаОбласть #Київщина #КиївськийРегіон #КиївськаОбласнаРада #НовиниКиївщини #НовиниКиєва #Київ  #заповідник #штраф #ВсесвітнійФондПрироди #WWFУкраїна #ТетіївськийЛісгосп #ЗаказникЯхнівський

Схожі записи

На Васильківщині створили природний заповідник, який збереже ліс

Сотні не реалізованих новорічних ялинок залишилися на вулицях Броварів

Ігор Кондратюк та Тарас Тополя закликають зберегти Біличанський ліс

Напишіть коментар