19.8 C
Київ
24.06.2024
Бориспіль Гірська територіальна Громада Золочівська ОТГ

Мега-кладовища на території Бориспільського району не буде – КОДА

На території Бориспільщини кладовище з крематорієм, колумбарієм та меморіальним комплексом будуватись не будуть, – повідомляє “Київський регіон” з посиланням на пресслужбу Київської ОДА.

Як стало відомо “Київському регіону” депутат Київської обласної ради Володимир Горковенко звернувся до Голови Київської облдержадміністрації Василя Володіна аби він скасував рішення голови Бориспільської РДА про затвердження детального плану території під мегацвинтар з крематорієм на території Гірської та Золочівської громад. “Поставити крапку у цій історії лише у компетенції голови Київської ОДА”, – заявив Горковенко.

Поставити крапку у цій історії лише у компетенції голови Київської ОДА”, – Горковенко

Як повідомляють у КОДА, проведення таких робіт попередньо передбачалось детальним планом території в межах Вишеньківської сільської ради, який був затверджений розпорядженням голови Бориспільської районної державної адміністрації №485 від 20 жовтня 2020 року.

Натомість зараз цей документ скасовано. Відповідне розпорядження № 619 сьогодні, 1 жовтня, підписав очільник Київської обласної державної адміністрації Василь Володін на підставі звернень голів громад і громадськості. Таким чином, ніякого юридичного значимого рішення чи детального плану території, який передбачав би будівництво кладовища, більше не існує.

«Наміри побудувати крематорій і меморіальний комплекс у Бориспільському районі сколихнули Київщину. До мене як очільника області упродовж кількох днів надходили звернення громадян та голів громад Бориспільщини з цього приводу. Я оперативно зреагував на ситуацію, тому що моє завдання – відстоювати інтереси наших жителів. Тож жодних політичних спекуляцій з цього приводу не допущу. Мега-кладовища та крематорію на території Бориспільского району не буде. Розпорядження голови РДА №485 від 20 жовтня 2020 року, яке дозволяло реалізацію «штучного» проєкту, мною скасовано. Крапка», – прокоментував Василь Володін.

Мега-кладовища та крематорію на території Бориспільского району не буде – Василь Володін

Київський регіон” нагадує, що раніше представники громад Бориспільського району виступили проти будівництва в межах сіл Петропавлівське та Мартусівка меморіального парку площею 250 гектарів з крематорієм та кладовищем на 1 мільйон поховань.

У зв‘язку з цим голова райдержадміністрації Руслан Дяченко також підписав розпорядження про скасування детального плану території.

Раніше “Київський регіон” повідомляв, що у Борисполі на сесії райради розглядали скандальне питання будівництва крематорію та мегакладовища.

У Борисполі сьогодні депутати розглянуть скандальне питання крематорію

Київський регіон”, раніше повідомляв про зухвалу поведінку дружини мера Броварів та депутатку Київської обласної ради Марини Сапожко, яка тричі вдарила по голові депутатку міськради Броварів Богдану Драч.

Підписуйтеся на новини Telegram-каналу “Київський регіон” тут: https://bit.ly/3a1JE4L

Раніше “Київський регіон“ вже повідомляв, що на сесії Київської облради перерозподілили чверть мільярда гривень, а за інформацією заступника голови Київської обласної ради Тетяни Семенової склалася критична ситуація з фінансуванням некомерційних медичних закладів області, яку терміново потрібно виправляти.

#КиївськаОбласть #Київщина #КиївськийРегіон #КиївськаОбласнаРада #НовиниКиївщини #НовиниКиєва #БориспільськийРайон #ЗолочівськаОТГ #ГірськаОТГ #Олександр Карасевич #селоГора #селоМартусівка #крематорій #кладовище #поховання #цвинтар #ВолодимирГорковенко #АнтонМотріч #Стреліція #КОДА #ВасильВолодін

Фото з фейсбук-сторінки Стоп мега кладовище на 1 000 000 поховань/крематорій Стреліція

Схожі записи

У Борисполі замість незаконної будівлі та МАФів облаштують сквер

Поблизу аеропорту “Бориспіль” згорів BMW X5. Фото

У Борисполі відкрили амбулаторію №4 після капітального ремонту. Відео

Напишіть коментар