8.4 C
Київ
18.04.2024
Верховна рада Влада

Порошенко закликав підтримати законопроект про соціальний захист людей

Соціальний захист людей є найважливішим завданням парламенту: Порошенко закликав підтримати законопроект про 13-ту пенсію, збільшення субсидій і зарплат медикам та військовим, повідомляє “Київський регіон“ з посиланням на офіційний сайт ЄС.

Першим пріоритетом роботи парламенту має бути соціальний захист людей, – про це під час погоджувальної ради заявив п’ятий Президент, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко.

«Ми наполягаємо на тому, щоб наш законопроект 6006, де передбачається за рахунок джерел, які надійшли з Міжнародного валютного фонду, вирішити п’ять нагальних питань», – зазначив Порошенко.

Першим пріоритетом роботи парламенту має бути соціальний захист людей – Порошенко

«Питання перше – це компенсація відсутності індексації пенсій, яку не зробила діюча влада, де-факто пограбувавши пенсіонерів. У якості часткової компенсації в листопаді ми наполягаємо на тому, щоб пенсіонерам, які отримують нижче середньої пенсії, була виплачена 13-та пенсія за рахунок цих коштів і гарантовано своєчасне проведення індексації», – вкотре наголосив п’ятий Президент.

«Питання друге – це негайне погашення заборгованості перед військовослужбовцями, в тому числі по грошовому утриманню. Питання третє – терміново профінансувати заходи по боротьбі з ковідом за рахунок новосконцентрованих коштів. А не фінансувати автозаки і «Велике крадівництво», як це відбувалося минулого року», – нагадав лідер «Європейської Солідарності».

«Четверте – ми наполягаємо на вирішені питання субсидій. Кількість домогосподарств, які потребують субсидій, на сьогоднішній день складає більше 6 мільйонів, а забезпечені лише 2. Не залишати народ сам-на-сам з цими проблемами подорожчання газу, коли влада не закупила свого часу ні в підземні сховища газ, ні забезпечила вугіллям, створивши кризу на енергетичному ринку», – говорить Порошенко.

Як відомо, «Європейська Солідарність» також наполягає на захисті інтересів громад та місцевого самоврядування, на яке центральна влада намагається перекласти відповідальність за зростання тарифів.

Читайте також у публікації “Київського регіону” про те, що у Вишгороді відкрилася виставка про затоплені села Київського моря.

Підписуйтеся на новини Telegram-каналу “Київський регіон” тут: https://bit.ly/3a1JE4L

Раніше “Київський регіон“ вже повідомляв, що на сесії Київської облради перерозподілили чверть мільярда гривень, а за інформацією заступника голови Київської обласної ради Тетяни Семенової склалася критична ситуація з фінансуванням некомерційних медичних закладів області, яку терміново потрібно виправляти.

#КиївськаОбласть #Київщина #КиївськийРегіон #КиївськаОбласнаРада #НовиниКиївщини #НовиниКиєва #ПорошенкоПетро #захистнаселення #соціальнийзахистлюдей #ЄвропейськаСолідарність

Схожі записи

Субвенції будуть замінені на програму медичних гарантій – прем‘єр Гончарук

Порошенко закликав Зеленського не ставати Януковичем

На Донеччині Порошенко передав десантникам потужні бронемашини

Напишіть коментар