25.3 C
Київ
16.07.2024
Армія Київ

У Києві відбудеться перший військовий забіг

10 жовтня у Маріїнському парку пройде перший український військовий забіг, присвячений 30-річчю ЗСУ, – повідомляє “Київський регіон” з посиланням на організатора події – Збройні Сили України.

На старт вийдуть представники всіх видів та родів військ ЗСУ, а також всі цивільні, які побажають приєднатися. Старт відбудеться від Маріїнського Палацу, звідки о 8.30 учасники пробіжать повз Будинок Офіцерів, Арсенал, Парк Вічної Слави. Далі по маршруту оминуть Києво-Печерську Лавру, зроблять розворот на території музею Другої Світової Війни та попрямує до Аскольдової могили.

Захід відкритий для всіх — військовослужбовців ЗСУ та інших представників сектору безпеки та оборони, ветеранів АТО/ООС, цивільних громадян будь-якого віку та іноземних партнерів.

Для участі у забігу необхідно зареєструватися на сайті. Благодійний внесок складає 200 грн, для учасників АТО/ООС — 100 грн.

Дистанції становлять 5 та 10 кілометрів, передбачена індивідуальна та командна участь. Зібрані кошти будуть спрямовані на допомогу учасникам бойових дій, які постраждали під час участі в АТО/ООС.

Раніше “Київський регіон” повідомляв, що в Обухові, в рамках відпрацювання відбиття нападу на РДА, проходила демонстрація роботи місцевого батальйону територіальної оборони.

В Обухові “диверсанти” захоплювали будівлю РДА. Відео

Підписуйтеся на новини Telegram-каналу “Київський регіон” тут: https://bit.ly/3a1JE4L

Раніше “Київський регіон“ вже повідомляв, що на сесії Київської облради перерозподілили чверть мільярда гривень, а за інформацією заступника голови Київської обласної ради Тетяни Семенової склалася критична ситуація з фінансуванням некомерційних медичних закладів області, яку терміново потрібно виправляти.

#КиївськаОбласть #Київщина #КиївськийРегіон #КиївськаОбласнаРада #НовиниКиївщини #НовиниКиєва #Київ #МаріїнськийПалац #забігвійськових #військовийзабіг

 

Читайте також у публікації “Київського регіону” про те, що у Вишгороді відкрилася виставка про затоплені села Київського моря.

 

Схожі записи

Інструкція покрокових дій жителів Київщини під час можливого збройного наступу військ РФ

За стрілецький комплекс “Сапсан” конфліктують дві асоціації ветеранів

Підозрюваних у вбивстві 3-річної дитини взято під варту без права застави

Напишіть коментар