-0.8 C
Київ
30.11.2022
Київ Полігон №5

КМДА обіцяє перетворити полігон №5 на екологічно безпечний об’єкт

Про це під час інспекції робіт на полігоні заступник голови Київської міськадміністрації Петро Пантелеєв вчергове пообіцяв рекультивований полігону №5 у с.Підгірці Козинської ОТГ.
Цього разу міська влада Києва обіцяє перетворити на екологічно безпечний об’єкт відповідно до європейських практик.
Що таке Полігон №5?
Загальна площа полігону – 65 га. Він складається із двох ділянок – карт полігону. Наразі розпочата рекультивація ділянки № 1, яка виконуватиметься у два етапи: технічний і біологічний. Технічний етап полягає у розробці технологічних і будівельних заходів, рішень і конструкцій щодо влаштування захисних екранів поверхні полігону, систем збирання і направлення на очищення фільтрату, відведення поверхневих стічних вод. Біологічний етап рекультивації передбачає агротехнічні та фітомеліоративні заходи, спрямовані на відновлення порушених земель.
Столиця розпочала процес реконструкції полігону ще у 2018 році, як підготовчого етапом рекультивації, оскільки ідеться про безпечний стан полігону та забезпечення протиаварійних заходів.
Відповідно до проекту реконструкції протягом 2018-2020 р.: збудована підпірна стінка (80%), частково укріплена дамба другої карти, збудований фільтраційний дренаж, реконструйовано каналізаційну станцію.
Підписуйтеся на новини Telegram-каналу “Київський регіон” тут: https://bit.ly/3a1JE4L
Також у 2015 році міська влада відновила систему переробки фільтрату – «ROCHEM UF – Systeme GmbH» (німецьке виробництво), яка не працювала із 2012 року.
При цьому без роботи такого обладнання існував ризик потрапляння накопиченого фільтрату в навколишнє середовище. Адже у тілі полігону утворюється рідина. Зараз потужність системи переробки фільтрату збільшено з 200 до 950 куб. м на добу.

 

Раніше “Київський регіон” вже повідомляв, що за інформацією заступника голови Київської обласної ради Тетяни Семенової склалася критична ситуація з фінансуванням некомерційних медичних закладів області, яку терміново потрібно виправляти.

Схожі записи

Перелік вулиць Києва, які перекриватимуть на вихідних через марафон

Транспортники України вимагають відновити роботу громадського транспорту

Киянин спалив припарковану під вікнами вантажівку

Напишіть коментар