10.2 C
Київ
14.04.2024
Виставки Київ

У Києві на Володимирській гірці відкрито виставку робіт американського фотографа

У парку Володимирська Гірка біля пам’ятника Володимиру Великому відкрилася виставка «Американець в Україні. Фотографії Жульєна Брайана з 1930-1959 років». Вона організована Інститутом національної пам’яті та Посольством Республіки Польща в Києві.

Фотографії Жульєна Брайана з 1930-1959 років», яка присвячена довоєнному та післявоєнному періоду в Україні. Роботи відібрані з колекції Жульєна Брайана у Варшаві. Ця збірка містить цифрові копії фотографій з Польщі та Німеччини 1936-1939 років, що зберігаються у Музеї Голокосту у Вашингтоні.

За інформацією “Київського регіону”, фотографії та документи з подорожей Брайана отримані безпосередньо від його сина, Сема Брайана. «Жульєн приїжджав на ті самі місця зйомки по кілька разів: він був в Україні в 1930-х роках, після війни у 1946-1947 років, а також — під час Відлиги, у 1950-тих. Це дозволяло зафіксувати всі зміни, які відбувалися у українському суспільстві. Він дуже любив знаходити тих самих людей, яких зустрічав раніше, хоча це й було нелегко», — розповів один із кураторів виставки Томаш Стемповський.

На кадрах можна побачити

довоєнний Київ та його мешканців

На кадрах можна побачити довоєнний Київ та його мешканців, а також місто після закінчення Другої світової війни та у період Відлиги. Також представлені кадри із Харкова, Одеси та Криму.

Виставки у парку Володимирська Гірка та біля Посольства Республіки Польща триватимуть до 31 жовтня.

Виставка

триватиме до 31 жовтня

Підписуйтеся на новини Telegram-каналу “Київський регіон” тут: https://bit.ly/3a1JE4L

Раніше “Київський регіон“ вже повідомляв, що на сесії Київської облради перерозподілили чверть мільярда гривень, а за інформацією заступника голови Київської обласної ради Тетяни Семенової склалася критична ситуація з фінансуванням некомерційних медичних закладів області, яку терміново потрібно виправляти.

#КиївськаОбласть #Київщина #КиївськийРегіон #КиївськаОбласнаРада #НовиниКиївщини #НовиниКиєва #Київ #ВолодимирськаГірка #пам’ятникВолодимируВеликому #Фотографії #Інститутомнаціональноїпам’яті #ПосольствоРеспублікиПольщавКиєві. #ТомашСтемповський #ЖульєнБрайан

Схожі записи

На Майдані Незалежності вшанували загиблого Олега Юрченка

У київській мечеті Ар-Рахма завтра відкриють центр вакцинації

Київ повністю контролюють ЗСУ та тероборона

Напишіть коментар