-0.7 C
Київ
29.03.2023
Бровари Укрзалізниця

З Броварів до Києва запускають сучасний електропотяг. Фото

Тепер у жителів Броварської громади є можливість дістатись до столиці всього лише за 36 хвилин, – повідомляє голова Київської обласної державної адміністрації Василь Володін.
Це стало можливим завдяки тому, що на маршруті Київ-Ніжин запустили додатковий сучасний електропотяг. Він зупинятиметься і в Броварах. У Броварах він відправлятиметься о 07:02 і прибуватиме в Київ на Північну платформу вже о 07:38. У зворотньому напрямку рушатиме зі столиці о 17:03 і прибуватиме до Броварів о 17:47.
Вартість квитка становить 15 грн. Потяг обладнаний усіма зручностями для пасажирів. Зокрема йдеться про спеціальні місця та туалети для людей із інвалідністю, столики для пеленання малюків, тримачі для велосипедів тощо.

 

Київський регіон” нагадує, що переглянути графік руху потяга на маршруті Київ-Ніжин можна за цим посиланням.

Підписуйтеся на новини Telegram-каналу “Київський регіон” тут: https://bit.ly/3a1JE4L

Раніше “Київський регіон“ вже повідомляв, що на сесії Київської облради перерозподілили чверть мільярда гривень, а за інформацією заступника голови Київської обласної ради Тетяни Семенової склалася критична ситуація з фінансуванням некомерційних медичних закладів області, яку терміново потрібно виправляти.

#КиївськаОбласть #Київщина #КиївськийРегіон #КиївськаОбласнаРада #Бровари #КОДА #Укрзалізниця #транспорть #електричка #ВасильВолодін #НовиниКиївщини

Схожі записи

Суд визнав в.о. міськради Броварів винним в адміністративному порушенні

У Броварах затримали чоловіка, який розбив скло в автівці

План зонування території намагалися обговорити у Броварах

Напишіть коментар