18.8 C
Київ
23.06.2024
Бориспіль

В аеропорту “Бориспіль” виставлено на аукціон будівлю терміналу “С”

17 серпня 2021 року відбудеться онлайн-аукціон з оренди будівлі терміналу «С» та частини об’єкта «Дорога та майданчик біля Т «С», що перебувають на балансі ДП МА «Бориспіль» за адресою : Київська обл., Бориспільський район, Бориспіль-7, «Бориспіль» Міжнародний державний аеропорт.

Стартова ціна об’єкту складає 127 мільйонів 589 тисяч грн на місяць, а термін оренди – 5 років.

Загальна площа об’єкту – 3 078,7 м², з них: будівля терміналу «С» займає 1 226,70  м², а частина об’єкта «Дорога та майданчик біля Т «С» –  1 852 м².

Актив в задовільному технічному стані, після ремонту. Наявна електрифікація (60 кВт), водозабезпечення, каналізація та опалення, а також пожежна сигналізація. Також під’єднаний лічильник на тепло, вентиляція, кондиціонування та комунікації: телефонізація, інтернет.

Єдині та прозорі правила онлайн-аукціонів дають унікальну можливість переможцю отримати велику комерційну площу для ведення бізнесу в міжнародному аеропорту з пасажиропотоком у понад 10 млн осіб щорічно. Саме тому ця пропозиція – стануть комерційно-вигідним рішенням для створення та розвитку вашого бізнесу в найбільшому аеропорту України.

Підписуйтеся на новини Telegram-каналу “Київський регіон” тут: https://bit.ly/3a1JE4L

Раніше “Київський регіон” вже повідомляв, що на сесії Київської облради перерозподілили чверть мільярда гривень, а за інформацією заступника голови Київської обласної ради Тетяни Семенової склалася критична ситуація з фінансуванням некомерційних медичних закладів області, яку терміново потрібно виправляти.

Для того, щоб вдало взяти участь в аукціоні – користуйтеся інструкцією.

Детальніше про цей актив: https://bit.ly/3fvDYmc.

#КиївськаОбласть #Київщина #КиївськийРегіон #КиївськаОбласнаРада #Бориспіль #аукціон

Схожі записи

“Слуга народу” задіює важку артилерію

Визначені найбільші громади-донори до бюджету Бориспільщини

У Борисполі будують нову медичну амбулаторію

Напишіть коментар