22 C
Київ
18.06.2024
Васильків Держекоінспекція

На птахофабрику біля Василькова завітала Державна екоінспекція

Інспектори Державної екологічної інспекції Столичного округу у період з 22 по 29 липня 2021 року здійснили позапланову перевірку підприємства у селі Зелений Бір. Підставою візиту інспекції було колективного звернення громадян, повідомляється на сайті установи.

За результатами проведених вимірювань виявлено перевищення гранично – допустимого викиду оксиду вуглецю в 11,9 рази та сірки діоксиду в 54,8 рази.

виявлено перевищення гранично –

допустимого викиду оксиду вуглецю у 12 разів та сірки діоксиду в 55 разів

У даному населеному пункті знаходиться ВАТ птахофабрика “УКРАЇНА”, до діяльності якої неодноразово скаржилися місцеві жителі.

Як ексклюзивно повідомили “Київському регіону у Державній екоінспекції Столичного округу – позапланова перевірка стосувалася діяльності “ТОВ «Джі ес оф фуд технолоджі», яка орендує приміщення на території птахофабрики “Україна”. Займається фірма виробництвом харчової продукції на кшталт яєчного порошку.

В ході перевірки виявлено зберігання відходів в несанкціонованих місцях та забруднення земельної ділянки стічними водами. Також були зафіксовані випалені ділянки землі продуктами виробництва підприємства. Державна екологічна інспекція Столичного округу проведе розрахунок збитків за встановлені порушення природоохоронного законодавства, які будуть пред’явлені підприємству.

Саму ж птахофабрику “Україна”, виробничі території якої знаходяться впритул до житлових районів Василькова, місцеві жителі не безпідставно звинувачують у нехтуванні дотримання екологічних норм.

Відео:

Розпочато перевірку найбільшого забруднювача повітря на Київщині

Підписуйтеся на новини Telegram-каналу “Київський регіон” тут: https://bit.ly/3a1JE4L

Раніше “Київський регіон“ вже повідомляв, що на сесії Київської облради перерозподілили чверть мільярда гривень, а за інформацією заступника голови Київської обласної ради Тетяни Семенової склалася критична ситуація з фінансуванням некомерційних медичних закладів області, яку терміново потрібно виправляти.

#КиївськаОбласть #Київщина #КиївськийРегіон #КиївськаОбласнаРада #ПтахофабрикаУкраїна  #Васильків #екологія #ДжіЕсОфФудТехнолоджі #МальованийАндрій

Фото Сергія Бірюкова

Схожі записи

На Київщини можуть зупинити 13 підприємств за шкоду екології

Київська міська електричка з’єднає Вишгород, Бровари, Бориспіль, Українку, Васильків та Ірпінь

Розпочато перевірку найбільшого забруднювача повітря на Київщині

Напишіть коментар