28.7 C
Київ
16.07.2024
Київ Служба безпеки України

У Києві викрито осіб, які продавали військові секрети за 2 млн доларів

Контррозвідка Служби безпеки України запобігла продажу секретних оборонних розробок: зловмисники хотіли отримати 2 млн доларів США, повідомляє ГУ СБ України у м. Києві та Київській області.

Контррозвідники, спільно зі слідчими СБУ, не допустили витік за межі країни новітніх розробок вітчизняного оборонно-промислового комплексу. Викрито зловмисників, які намагалися продати представникам однієї з азійських країн секретну проектну документацію у сфері військового кораблебудування.

Відомості з обмеженим доступом
було оцінено у $2 млн
Встановлено, що до протиправної діяльності причетні кілька колишніх та діючих працівників одного з вітчизняних оборонних підприємств. У ході проведення спецоперації співробітники СБУ викрили зловмисників під час передачі $250 тис. за частину оборонних відомостей.
Раніше українські контррозвідники задокументували одержання кількох «авансів» від іноземців. Під час обшуків за місцями проживання учасників незаконної оборудки вилучено документи та комп’ютерну техніку із доказами протиправної діяльності.
Наразі вирішується питання щодо повідомлення зловмисникам про підозру та обрання запобіжних заходів. У межах кримінального провадження за ч. 1 ст. 111 (державна зрада) Кримінального кодексу України тривають слідчі дії.
Заходи із припинення протиправної діяльності проводились за процесуального керівництва Київської міської прокуратури.

 

Підписуйтеся на новини Telegram-каналу “Київський регіон” тут: https://bit.ly/3a1JE4L

Раніше “Київський регіон” вже повідомляв, що на сесії Київської облради перерозподілили чверть мільярда гривень, а за інформацією заступника голови Київської обласної ради Тетяни Семенової склалася критична ситуація з фінансуванням некомерційних медичних закладів області, яку терміново потрібно виправляти.

Схожі записи

Депутати Київради хочуть розділити Біличанський ліс на три частини?

За рік художник створив у Києві більше 20 муралів

У Бучі викрито колаборанта. Фото

Напишіть коментар