24.07.2024
Ірпінь

В Ірпені встановили вже третій будиночок для безпритульних тварин

В Ірпіні встановили три будиночки нового типу – великі, утеплені, на високих ніжках, обладнані стаціонарними «їдальнями». На цьому етапі проєкт узяло під свою опіку товариство «Відважних», – повідомляє ITV.

Перший котячий «котедж» нового зразка з’явився в січні в самому центрі Ірпеня – поруч із міською радою, на вулиці Паламарчука. Його відразу облюбували численні коти, які живуть на подвір’ї сусіднього будинку. Добросердні містяни часто приносять їм корм, а працівники мерії (зокрема, й керівники міста) підгодовують регулярно.

На будиночку встановили табличку з контактними даними Служби захисту та лікування тварин, де кожен, хто хоче допомогти чотирилапим або забрати тварину додому, може отримати всю необхідну інформацію.

Цікаве починання ірпінських зоозахисників стало відоме далеко за межами міста. Зокрема, на початку лютого про нього всій країні розповів телеканал «Інтер».

Незабаром у дворі будинку по вулиці Українській, 80-А був установлений будиночок для котів, виготовлений за спонсорської підтримки товариства «Відважних» – будівельної компанії, яка вирішила забезпечувати житлом не тільки людей. Його зробили ще більш комфортабельним, урахувавши попередній досвід.

Другий котячий «готель» від «Відважних» поставили наприкінці минулого тижня на затишній галявині неподалік від «паспортного столу» (вул. Соборна). Планується, що найближчим часом у місті з’являться ще щонайменше сім таких будиночків, а також «кото-хати» іншого типу.

Нагадаємо, наприкінці лютого сайт 04597.com.ua і товариство «Відважних» ініціювали благодійний проєкт «Хочу додому», мета якого – знайти дім для якомога більшої кількості безпритульних собак і котів, якими опікується Служба захисту та лікування тварин.

Раніше “Київський регіон” вже повідомляв, що за інформацією заступника голови Київської обласної ради Тетяни Семенової склалася критична ситуація з фінансуванням некомерційних медичних закладів області, яку терміново потрібно виправляти.

Підписуйтеся на новини Telegram-каналу “Київський регіон” тут: https://bit.ly/3a1JE4L

Схожі записи

На заплаві Ірпінь-річки проведуть екофестиваль ZAPLAVA FEST

Спортивну інфраструктуру Ірпеня пообіцяли відновити за рахунок держави

Суд наклав арешт на землю, де команда Карплюка зводить 72 висотки

Напишіть коментар